Šestice slávistů v nominaci české reprezentace | SK Slavia Praha
Více

Šestice slávistů v nominaci české reprezentace

Trenér Jaroslav Šilhavý povolal ke kvalifikačním zápasům o EURO 2024 proti Albánii a Faerským ostrovům šest slávistů. Kdo bude hájit české barvy?

Na utkání A-týmu české reprezentace odcestují David Douděra, Tomáš Holeš, Lukáš Provod, Mojmír Chytil, Václav Jurečka a Aleš Mandous, který se blýskl mimo jiné chycenou penaltou v Teplicích. Mezi náhradníky figurují Ondřej Kolář, Lukáš Masopust a Tomáš Vlček.

Češi nejprve ve čtvrtek 12. října od 20:45 vyzvou na horké půdě v Tiraně aktuálního lídra tabulky Albánii, na kterou ztrácí dva body, mají však zápas k dobru. Následně se přesunou do Plzně, kde je v neděli 15. října čeká od 18:00 duel proti poslednímu týmu kvalifikační skupiny E z Faerských ostrovů.

Jak se slávistům v národním týmu povede, můžete v obou případech sledovat na obrazovkách ČT sport. Ať se daří, kluci!

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články