Lístky do Tiraspolu jsou v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Lístky do Tiraspolu jsou v prodeji

Vouchery na vstupenky na poslední venkovní zápas Slavie v základní skupině Evropské ligy v Sheriff Areně jsou v prodeji. Přes aplikaci SLAVIA koupíte vstupenky o dvě hodiny dříve než přes web Ticketportalu.

Voucher na vstupenku pořídíte ZDE.

5. kolo základní skupiny G proti Sheriffu Tiraspol se odehraje ve čtvrtek 30. listopadu od 21:00 v Sheriff Areně. V článku níže najdete detailní informace k systému prodeje lístků na toto utkání a pokud plánujete vyrazit podpořit Slavii, důkladně si je prosím přečtěte. Zejména upozorňujeme na správné vyplnění všech osobních údajů, které nelze po zaplacení voucheru měnit.

Kapacita sektoru a cena lístku

Kapacita sektoru hostů je 570 míst. Část vstupenek bude určena pro členy fanouškovských organizací. Cena vstupenky je 250 korun.

Pravidla pro adresný ticketing

Na zápas v Tiraspolu je zaveden adresný ticketing a při vstupu na stadion bude probíhat striktní kontrola údajů na vstupence a osobním dokladu. V případě, že se údaje na vstupence budou lišit od údajů uvedených v předloženém dokladu totožnosti, nebude fanouškovi umožněn vstup na stadion!

Údaje vyžadované pro nákup vstupenky:

  • Jméno a příjmení
  • Národnost
  • Číslo pasu
  • Telefonní číslo (zadávejte ve formátu s mezinárodní předvolbou a bez mezer, např. +420111111)
  • Email (pro účel zaslání vstupenky a minimalizaci rizika zadání chybného emailu bude využitý přihlašovací email pro nákup voucheru)

Proces nákupu

Fanoušci si budou kupovat voucher, během nákupu vyplní všechny požadované osobní údaje a voucher zaplatí. Po zaplacení voucheru už není možné měnit osobní údaje na voucheru, před potvrzením si tak všechny vyplněné údaje důkladně zkontrolujte! Před zakoupení voucheru si ověřte, že vám voucher nezakoupil už někdo jiný.

Voucher vám následně přijde na email a není třeba ho nikam posílat, slouží pouze jako potvrzení o platbě. Údaje, uvedené při nákupu vstupenky, obdrží Sheriff Tiraspol, který následně zašle vstupenky obsahující povinné údaje na ticketingové oddělení Slavie. Distribuce lístků fanouškům poté bude probíhat ve dnech 23. 11. – 28. 11. Za zakoupený voucher nelze požadovat refundaci ani ho nelze poskytnout jinému fanouškovi. Vstupenky není nutné tisknout, Sheriff Arena je vybavena turnikety, které načtou QR kód. Vzhledem k tomu, že v Moldávii jsou vysoké poplatky za mobilní data, fanouškům doporučujeme stáhnout pdf s lístkem dopředu a mít ho uložené v telefonu.

Harmonogram prodeje:

  • od čtvrtka 16. 11. 14:00 v aplikaci SLAVIA, od 16:00 na webu Ticketportalu pod událostí do úterý 21. 11. 18:00 volný prodej voucherů. Každý si může koupit až 4 vouchery, ale každý voucher musí mít vyplněné příslušné osobní údaje. Prodej probíhá pouze online
  • od čtvrtka 23. 11. do úterý 28. 11. distribuce vstupenek na emaily

Aktuálně

Chyběla pomoc individualit. O Vlčáka mám strach

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po remíze se Slováckem glosoval příčiny ztráty, vysvětlil vysokou minutáž reprezentantů, poodkryl stav marodky a hovořil o výkonech Lukáše Vorlického a Filipa Prebsla.

Nebyli jsme ve své kůži. Měl jsem skórovat...

21. 7. 2024
Kapitán Jan Bořil přišel po bezbrankové remíze se Slováckem odpovídat na dotazy novinářů. Promluvil o neproměňování šancí, rozpoložení týmu, změně postu i výkonu soupeře.

Chyby byly, ale nechal jsem tam pro Slavii srdce

21. 7. 2024
První ligový start za A-tým Slavie, navíc od první minuty. Jen tříbodový zisk chyběl... Proč duel na Slovácku skončil bez branek? Odpovídal Filip Prebsl.

Další články