MATCHDAY z Olomouce. Mojmův nejlepší kámoš | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z Olomouce. Mojmův nejlepší kámoš

Před reprezentační přestávkou slávisté přivezli tři body z Hané a zakončili tak parádní sešívaný týden. Dění na Andrově stadionu pro vás zachytil další MATCHDAY. Sledujte ho právě teď na #SlaviaTV!

Začneme už na hotelu, odkud se hráči autobusem přesunuli na nedaleký Andrův stadion. Speciální přivítání čekalo Mojmíra Chytila, který zažil první utkání na hřišti Olomouce v dresu soupeře. Před zápasem prozradil své pocity z návratu na Hanou.

Podíváme se i do kabiny před výkopem i o přestávce, kdy sešívaní vedli 2:1 zásluhou Conrada Wallema s Michalem Tomičem. Trenér měl tentokrát pro své svěřence jen slova chvály. Utkání prožijeme hlavně u lavičky společně s realizačním týmem a náhradníky.

Když šel do hry Mojmír Chytil, vysloužil si potlesk od zaplněného Androva stadionu. Tou dobou už Slavia vedla 3:1 po trefě Václava Jurečky. Uvidíme i setkání Mojmíra s bývalými spoluhráči, s kým si vyměnil dres? Dozvíte se.

Po děkovačce se skvělými příznivci Slavie uvidíte exkluzivní zpověď Jindřicha Trpišovského po třístém odkoučovaném soutěžním zápase na lavičce Slavie a své dojmy ze zápasu prozradí i střelec druhé branky Michal Tomič. Který za poslední tři ligová střetnutí skóroval hned dvakrát. Co říká na svou střeleckou fazónu? Jak důležitý je pro tým Petr Ševčík? Dozvíte se

Více už teď na #SlaviaTV, děkujeme za přízeň a těšíme se na vás po reprezentační pauze!


Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články