Bratři Pudilové prodloužili smlouvy se Slavií | SK Slavia Praha
Více

Bratři Pudilové prodloužili smlouvy se Slavií

Bratři Miloš a Adam Pudilové prodloužili smlouvy se Slavií do roku 2026. Záložník Adam i obránce Miloš nastupují za slávistický B-tým.

Devatenáctiletí bratři Pudilové přišly do Slavie v roce 2019 z FK Jeseníky. Se Slavií získali mistrovský titul v dorosteneckých kategoriích U19 i U17. Oba si rovněž připsali první starty za A-tým. Adam si svůj debut odbyl 10. března 2022 v utkání Evropské konferenční ligy proti LASKu Linz. Miloš si svůj první start za A-tým připsal o dva týdny dříve, 24. února 2022 rovněž v Evropské konferenční lize proti Fenerbahce. „Je to pro nás velká čest, že můžeme prodloužit smlouvu se Slavií. Děkujeme za možnost, kdy jsme nastoupit za A-tým v Konferenční lize. Už je to nějaká doba, prošli jsme určitým vývojem, odtrénovali spoustu tréninku a odehráli spoustu těžkých zápasů. Našim cílem je jednou opět vyběhnout za A-tým Slavie v Edenu,“ říkají shodně po podpisu smlouvy bratři Pudilové.

V aktuální sezoně nastupují oba bratři za slávistický B-tým, příležitostně i za U19. Adam má v letošní sezoně na svém kontě osmnáct startů za rezervu a tři vstřelené góly. Miloš nastoupil za B-tým do sedmi a za U19 do osmi zápasů.


Oba nyní podepsali se Slavií prodloužení smlouvy do června 2026. Gratulujeme!

Aktuálně

Slavia hledá údržbáře na Xaverov

20. 3. 2025
Slávistické fotbalové mládežnické centrum v Horních Počernicích hledá pracovníka údržby, který bude mít na starost zejména péči o hřiště a bude zajišťovat drobné opravy.

Klubové vyjádření k jednání Výboru pro bezpečnost PSP ČR

19. 3. 2025
Ve čtvrtek 20. března 2025 proběhla v rámci jednání Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky diskuse na téma „Policejní zásahy na fotbalových stadionech“. Za přítomnosti zástupců Ministerstva vnitra ČR, Policie ČR, Ligové fotbalové asociace, dalších klubů a fanoušků předložila SK Slavia Praha následující stanovisko.

VYPRODÁNO: Unikátní prohlídka Edenu s Jaroslavem Tvrdíkem

18. 3. 2025
Zažijte unikátní prohlídku Slavia Museum a Stadium Tour se speciálním hostem! Společně s Václavem Petrákem vás prostorami muzea a stadionu provede předseda představenstva fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík.

Další články