MATCHDAY Plzeň. Osky, usměj se! | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY Plzeň. Osky, usměj se!

První výhra nad Viktorií Plzeň v tomto ligovém ročníku FORTUNA:LIGY byla bez bariér. Oscar Dorley svou dělovkou zpoza vápna překvapil spoluhráče, fanoušky i sám sebe. Kamery MATCHDAY byly u toho.

Utkání s Plzní proběhlo bez bariér. Uvidíme nástup slávistů v dresech popsaných Braillovým písmem i sestavu znakovým jazykem inspirovanou našimi neslyšícími fanoušky. Podíváme se i do fanzóny, kde poprvé bylo k dispozici bezlepkové občerstvení od Bistra Čejka.

Na hřišti oslavíme bleskurychlé góly v 5. a 10. minutě. První vstřelil Ondřej Zmrzlý, po druhém gólu, který nádherně ze třiceti metrů trefil sváteční střelec Oscar, zhlédneme údiv lavičky, fanoušků i samotného střelce. Nechybí ani závěrečná radost ze sedmnácté ligové trefy Václava Jurečky a divoká děkovačka.

O své postřehy se přímo z hrací plochy podělí autor výstavní branky Oscar a Jan Bořil, který v pondělí podstoupil operační zákrok zlomeniny lícní kosti a ve středu už si užíval výhru svého týmu. Proletíme se kolem velkolepé ohnivé show Tribuny Sever a po zápase zamíříme do kabiny, kde spoluhráči zavalili hrdinu Oscara dary, kapitán liberijské reprezentace měl dokonce proslov.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti! A těšíme se na vás v sobotu v Uherském Hradišti, kam vyrazíme na poslední výjezd sezony.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články