Ženy oslavily Triple Double! | SK Slavia Praha
Více

Ženy oslavily Triple Double!

Slávistky zakončily ligovou sezónu vítězným zápasem proti Slovácku v Horních Měcholupech. Po utkání zvedly nad hlavu a mohly oslavit svůj 23. mistrovský titul. Užijte si znovu tento okamžik díky záběrům z kamer.

Fotbalisty Slavie byly v letošním ročníku neporazitelné a a svou dominanci potvrdili i v posledním ligovém zápase proti Slovácku, kde skórovaly Karolína Křivská a nejlepší střelkyně ligy Marjolen Nekesa. Po závěrečném hvizdu přišel na řadu slavnostní ceremoniál na počest našich vítězek.

Zavítáme přímo do okamžiků oslav, ať už na trávníku či v šatnách. Nechybělo šampaňské, konfety ani fotografie se zlatou trofejí. Připravili jsme pro vás exkluzivní záběry z dronu a neochudíme vás ani o mistrovskou děkovačku a divoké oslavy z kabin, kam se připojil i předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články