Den pro zdraví seniorů v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Den pro zdraví seniorů v Edenu

Eden se podruhé stane místem konání jedinečné akce zaměřené na podporu zdraví a aktivního života seniorů. SK Slavia Praha ve spolupráci se Senior fitnes z.s. připravuje na 19. června Den pro zdraví, který přinese pestrý program pro všechny účastníky.

Senior fitnes z.s., dlouhodobý CSR partner Slavie, nabízí během roku širokou škálu pravidelných aktivit, jako je cvičení, výuka jazyků, práce s počítačem či psychologické poradenství.

Den pro zdraví, který u nás poprvé proběhl začátkem roku, je však speciální akcí, která je určena nejen členům Senior fitnes, ale i široké veřejnosti. Předním cílem je motivovat seniory k pravidelné fyzické a společenské aktivitě.

Co vás čeká?

Den pro zdraví je určen pro všechny, kteří chtějí poznat nové aktivity a zlepšit své fyzické i psychické zdraví. Akce nabídne různorodý program, který zahrnuje nejen pohybové aktivity, ale i další zajímavosti.

Těšit se můžete na různé společenské hry, jako je varianta golfu, petanque, mölkky, šipky nebo střelba z luku. V 11:00 hodin si bude moct vyzkoušet cvičení na židlích a následně se zúčastnit přednášky v přilehlém Hotelu Slavia, kde MUDr. Robert Hoffmann bude hovořit o jeho zdravotních přínosech

Součástí akce bude také třetí turnaj ligy Walking Football neboli „fotbalu v chůzi“., kde má Slavia pod taktovkou legendárního Ivo Knoflíčka svůj aktivní tým.

Přátelské setkání

Den pro zdraví není jen o cvičení a edukaci, ale také o přátelském setkání. Akce pomáhá odbourávat bariéry a motivuje účastníky k dlouhodobému zapojení do aktivit Senior fitnes. Počet účastníků se obvykle pohybuje mezi 100 až 150, což zajišťuje příjemnou atmosféru a možnost navázat nové kontakty.

Přijďte se podívat do Edenu a zapojte se do Dne pro zdraví. Registrace není nutná. Těšíme se na vás!Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články