B-tým v sobotu v odvetě proti Velvarům | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu v odvetě proti Velvarům

Slávistický B-tým se v sobotu 15. června utká v odvetě baráže o druhou ligu s Velvary. Poslední utkání sezony je na programu od 10:15. Přijďte podpořit slávistické béčko!

Sešívané čeká poslední utkání sezony 2023/2024. Výjimečně už v sobotu se slávisté představí na Xaverově v odvetě baráže o druhou ligu proti středočeským Velvarům.

První utkání, které se odehrálo ve středu, moc šancí nepřineslo a skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Premiéru za B-tým si připsal sedmnáctiletý Šimon Slončík.

V sobotu můžeme rovněž očekávat obměněnou sestavu s hráči, které bude čekat premiérový start mezi dospělými. Přijďte na Xaverov a zakončete společně s námi sezonu podporou B-týmu. Čeká na vás opět posílené občerstvení a oblíbená sekaná v housce.

Odveta utkání o druhou ligu je na programu v sobotu 15. června od 10:15 na Xaverově. Utkání opět odvysílá TVcom. Spolukomentátorem sobotního přenosu bude šéftrenér mládežnické akademie Tomáš Heidenreich. Tak pokud nemůžete dorazit přímo na stadion, utkání můžete sledovat v přímém přenosu i se slávistickým komentářem.

Na Xaverově je vstupné jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné zdarma. Permanentkáři svou vstupenku zdarma získají také na pokladnách xaverovského areálu po předložení platné permanentky. Děti do 12 let mají vstup zdarma.

Slávisti, těšíme se na vás!

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články