Kemp zahájen! Nový resort, testy i silová příprava | SK Slavia Praha
Více

Kemp zahájen! Nový resort, testy i silová příprava

Sešívaní v pondělí dorazili do Horního Rakouska, kde v resortu Loxone Campus stráví devět dní na prvním kempu. Nejen o náplni soustředění promluvil trenér Jindřich Trpišovský.

„Je to první kemp, který jsme odstartovali s hráči, co byli k dispozici. Teď je to zaměřené na to, aby hráči po individuálních programech najeli na týmový režim. Proběhne tu testování hráčů a silová i běžecká příprava. Je tu prostor pro těžší tréninky, není tu utkání. Zátěž za osm dní splní, co je potřeba. Pak bude čas na regeneraci před druhým soustředěním a přípravnými zápasy,“ nastiňuje plán nejbližších týdnů Jindřich Trpišovský.

Změnila se destinace kempu, obvyklý Aigen vystřídal nedaleký Kollerschlag a moderní resort Loxone Campus.

„Je to stejné místo, ale trochu jiný hotel. Je to kvůli hřišti, které je teď dvě stě metrů od hotelu. Resort je zbrusu nový, pro nás a kluky, co jsou tu dlouho, je to trochu změna prostředí,“ říká Trpišovský. „Všechno tu je moderní. Hřiště máme kousek a terén je kvalitní,“ chválí si Ondřej Zmrzlý.

Kádr je na soustředění z velké části složený mladíky a navrátilci z hostování. „Je to směs hráčů, kteří zůstali z loňské sezony a neplnili reprezentační povinnosti. Jsou tu i hráči po hostování, s některými počítáme na novou sezonu. U dalších se rozhodneme podle odchodů a příchodů. Hodně s nimi počítáme do budoucna. Získají zkušenosti s prostředím a absolvují přípravné zápasy. Jsou tu i nadaní mladíci jako Mikuláš Konečný nebo Dominik Pech, kteří už tu byli před rokem a zase se posunuli. Někteří hráči B-týmu jako je Jan Trédl dohrávali sezonu a pojedou s námi na druhé soustředění, teď mají volno,“ vysvětluje hlavní trenér sešívaných.

Slávisté se z kondičního soustředění vrátí 25. června, následovat budou tréninkové jednotky v Edenu a přípravné utkání v Roudnici nad Labem proti Pardubicím.


Aktuálně

Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš o síle Unionu SG

22. 7. 2024
Pondělní los 3. předkola Ligy mistrů přisoudil sešívaným belgický Royale Union SG. Jaké byly bezprostřední pocity trenéra Jindřicha Trpišovského a Tomáše Holeše?

Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Union Saint-Gilloise

22. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Jelikož po původním losu kolidují domácí zápasy Slavie a Sparty, je možné, že k úvodnímu utkání vycestují sešívaní do Bruselu a odveta se bude hrát v Praze. Bližší informace přineseme co nejdříve.

Tomáš Vlček podstoupí operaci poraněného kolene

22. 7. 2024
Tomáše Vlčka, který si na Slovácku vážně poranil pravé koleno, čeká dlouhá pauza. V pondělí podstoupí operaci, rekonvalescence zabere devět měsíců. Vlčáku, přejeme hodně sil, myslíme na tebe!

Další články