Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství | SK Slavia Praha
Více

Slavia a eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství

SK Slavia Praha a obchodní a investiční platforma eToro prodloužily smlouvu o generálním partnerství. Logo eTora tak zůstane na našich dresech i v nadcházející sezoně.

Toto partnerství je jediným sponzorstvím společnosti eToro v Evropě, kdy klub bude mít její logo na přední straně dresu a navazuje na další působivou sezonu SK Slavia Praha, která skončila na druhém místě v české lize a dostala se mezi posledních 16 týmů ve vyřazovací fázi Evropské ligy UEFA.

Společnost eToro je předním sponzorem SK Slavia Praha již čtyři roky v řadě. Na základě této strategické spolupráce bude značka eToro nadále výrazně prezentována na několika platformách. Kromě toho, že její logo budou hráči nosit na hrudi, objeví se i na, LED tabulích, sociálních médiích, diskuzních fórech pro fanoušky a bannerech podél hřiště.

„Je nám ctí, že můžeme již čtvrtým rokem po sobě prodloužit naše dlouhodobé partnerství s SK Slavia Praha. Jedná se o nejvýznamnější sponzorskou smlouvu společnosti eToro mezi evropskými sportovními týmy. eToro si cení toho, že je součástí týmu a komunity fanoušků, kteří trvale prokazují vynikající výsledky na hřišti i mimo něj. Přejeme Slavii v příští sezoně mnoho úspěchů - a všichni v eToro jí budeme fandit,“ říká Nir Szmulewicz, marketingový ředitel společnosti eToro.

„Těší nás, že partnerství se společností eToro pokračuje již čtvrtým rokem. Spolupráce s tak významným globálním partnerem je pro nás ctí a máme radost z našich společných úspěchů. Budeme se těšit na další sezonu, která, jak doufáme, přinese ještě více úspěchů, a nesmírně si vážíme pokračující podpory ze strany společnosti eToro,“ dodává Martin Říha, generální ředitel a místopředseda představenstva SK Slavia Praha.

Obnovení strategického partnerství eToro s SK Slavia Praha posiluje pozici eToro jako špičkového sportovního sponzora v Evropě.

Stávající portfolio sponzorů společnosti eToro zahrnuje mnoho předních světových sportovních lig, včetně anglické Premier League, německé Bundesligy, britské Premiership Rugby, španělské Ligy ACB a Rugby Australia.


Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články