Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR | SK Slavia Praha
Více

Zlato, stříbro i bronz. Slavia získala tři České ceny za PR

Devatenáctý ročník prestižní oborové soutěže LEMUR – Česká cena za PR přinesl velký úspěch i pro naše klubové barvy. Za komunikační projekt „Nejlepší vlastňák aneb přátelák, který obletěl svět“ získala Slavia bronz, stříbro a také zlato v jedné z hlavních kategorií.

24 soutěžních kategorií, 325 přihlášených projektů a z nich i 3 finálové nominace pro Slavii. Všechny za skvěle zvládnutou komunikaci kolem přátelského utkání se Zlatými Moravci. Odborná porota ocenila zejména to, jak Slavia díky silným hodnotám a podpoře fanoušků dokázala během několika minut přeměnit potenciální reputační hrozbu ve strhující příběh, který ovládl česká, slovenská i světová média a sociální sítě. Tento příběh nakonec podnítil další vlnu skutečné finanční pomoci válkou zasažené Ukrajině.

Bronz v kategorii Zábava, kultura a sport. Stříbro v kategorií Firemní a krizová komunikace. Zlato v kategorii Společenská odpovědnost, filantropie, udržitelnost. Díky vítězství v jedné z hlavních kategorií dostává slávistický projekt také nominaci na celoevropské ceny za PR SABRE Awards.

Děkujeme i vám, fanouškům, toto ocenění je totiž pro všechny, kteří sdílí naše hodnoty.

Na úspěch v rámci LEMUR – Česká cena za PR, které vyhlašuje Česká asociace Public Relations (APRA) může Slavia navázat i v další prestižní soutěži komunikačních projektů Zlatý Středník, který pořádá PR Klub. Jeho finálové nominace byly zveřejněny v úterý a sešívaní proměnili hned čtyři. Zařadili se tak mezi nejúspěšnější zadavatele z řad firem po bok DPD, Kauflandu a Plzeňského Prazdroje. Na tzv. finálový shortlist se dostaly projekty: Nejlepší vlastňák (dvě nominace), Totální podcast a Za hranice hřiště. Vyhlášení této soutěže proběhne 12. září 2024.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články