S Manou skórují slávisté na hřišti i v životě | SK Slavia Praha
Více

S Manou skórují slávisté na hřišti i v životě

Jako ultimátní zdroj energie pro rychlé nohy a lehký žaludek hráčů Slavia slouží už osmá generace nutričně kompletního jídla – Mana Mark 8. Ta přesvědčí výkonnější recepturou, lepší chutí a ekologičtějším obalem. Mana nyní podporuje mužský a ženský A-tým i mládež.

Inovativní česká značka Mana nás podporuje produkty z už osmé generace nutričně kompletního jídla – více informací najdete na mojemana.cz. Jedná se o skladné a lehké jídlo, které výborně zasytí a šetří čas. Mana nejen podporuje sportovní výkon, ale také usnadňuje život hráčům díky své rychlé a snadné přípravě.

V hektickém harmonogramu, který fotbalisté zažívají, je důležité mít po ruce jídlo, které je nejen zdravé, ale i rychlé na přípravu. Mana se stará o to, aby hráči Slavie mohli věnovat více času tréninku a regeneraci, a méně času starostem o stravu. Díky jejímu složení se hodí nejen jako palivo před výkonem, ale také jako rychlá a vyvážená svačina mezi tréninky nebo po náročném zápase, kterou hráči skvěle doplní veškeré živiny včetně elektrolytů.Její lahodná chuť a široký výběr z pestré palety příchutí zajišťují, že nikdy neomrzí. Zastoupení živin v Maně maximálně odpovídá pestrému stravování a potřebám těla pro jeho nejvyšší výkon a soustředěnost. Tím se Mana stává naším neocenitelným partnerem na cestě k úspěchu na hřišti i mimo něj.

V každém ManaDrinku se skrývá 17 g bílkovin s kompletním zastoupením aminokyselin (receptura Mark 8 obsahuje 2 nové aminokyseliny taurin a L-karnitin), což ho dělá skvělým pomocníkem při nabírání a regeneraci svalů. Mana je navíc 100% rostlinná a obsahuje širokou škálu vitamínů od A do Z. Správné stravování je pro naše hráče klíčové a proto jsme nadšení, že můžeme spolu s Manou jít příkladem.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články