Fotbal v chůzi rozhýbal Eden | SK Slavia Praha
Více

Fotbal v chůzi rozhýbal Eden

Ve středu 29. května proběhl na hřišti v Edenu otevřený trénink Walking football, který byl organizován ve spolupráci se Senior Fitness a Prahou 10. Akce sloužila také jako nábor do řad slávistického týmu v této zajímavé kategorii.

Přivítání, rozcvička, lekce pravidel a šlo se na to.

Instruktoři ze Senior Fitness vedli účastníky krok za krokem jednotlivými cvičeními, která zahrnovala přihrávky, střelbu na branku a základní taktiky hry. Trénink byl utvořen tak, aby si každý mohl osvojit potřebné dovednosti bez ohledu na předchozí zkušenosti s fotbalem.

Trénink byl zakončen přátelským zápasem, kde si všichni mohli vyzkoušet nabyté dovednosti v praxi.

Všichni účastníci si trénink moc užili, přičemž ocenili nejen fyzické aktivity, ale i možnost setkat se s novými lidmi a také potkat slávistickou legendu Ivo Knoflíčka, patrona a kapitána slávistického týmu Walking fotbalu.Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články