Ženy zahájily přípravu na novou sezonu | SK Slavia Praha
Více

Ženy zahájily přípravu na novou sezonu

Fotbalistky Slavie zahájily přípravu na novou sezonu pod vedením nového trenéra Jiřího Vágnera. V rámci přípravy čeká úřadující mistryně pětidenní soustředění v Peci pod Sněžkou a pět přípravných utkání.

Úřadující mistryně ze Slavie zahájily přípravu na novou sezonu tréninkem v areálu Horních Měcholup. Ve středu odjíždějí na každoroční pětidenní soustředění do Pece pod Sněžkou, kde absolvují osm náročných tréninkových jednotek. Po návratu se slávistky naplno zapojí do přípravy v domácím prostředí.

Začátkem července je čeká také sraz reprezentačního A-týmu žen Česka, které se připravují na kvalifikační zápasy o ME proti Španělsku a Dánsku, a Slovenska, které vyzve Skotsko a Izrael. Rovněž se uskuteční sraz reprezentačního týmu WU23 pod vedením trenérky Blanky Pěničkové, která se se svým týmem chystá na přátelské utkání do Finska.

Kromě reprezentačních povinností sehrají slávistky pět atraktivních přátelských zápasů. Tři z nich se odehrají na domácím hřišti v Horních Měcholupech, zatímco dva venkovní proti Bayernu Mnichov a Wolfsburgu na hřišti soupeře. Nejvyšší ženská soutěž odstartuje o víkendu 17. a 18. srpna, kdy na domácím hřišti přivítáme Viktorii Plzeň.

O změnách v kádru žen vás budeme informovat v průběhu příštího týdne na našich sociálních sítích.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články