B-tým zahájí sezonu v Táboře. Ve druhém kole derby doma | SK Slavia Praha
Více

B-tým zahájí sezonu v Táboře. Ve druhém kole derby doma

Slávistický B-tým zná los druhé ligy. První kolo odehrají sešívaní v Táboře, ve druhém je čeká domácí derby.

Svěřenci trenéra Davida Střihavky sotva zakončili baráž o druhou ligu a už znají los na nadcházející sezonu.

Slávisté se po roce vrací zpět do druhé nejvyšší soutěže, kterou začnou venkovním utkáním 20. nebo 21. července v Táboře.

Hned o týden později čeká slávisty derby béček na domácím stadionu. V průběhu září je na programu domácí souboj s Viktorií Žižkov a v dalším kole vyzvou opět na domácím stadionu svěřenci trenéra Střihavky Jihlavu.

Podzimní část pak sešívaní zakončí 9. – 10. listopadu proti rezervě pražské Sparty. Přesné časy a dny zápasů budeme znát po odevzdání požadavků na čas a den výkopu domácích zápasů od všech týmů.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články