Radegast nově ve Fortuna Areně | SK Slavia Praha
Více

Radegast nově ve Fortuna Areně

Od 1. července 2024 se Pivovar Radegast, který je součástí Plzeňského Prazdroje, stává novým obchodním partnerem SK Slavia Praha.

Fanoušci Slavie budou mít možnost vychutnat si ve Fortuna Areně jednu z nejoblíbenějších pivních značek na českém trhu.

Jednou z revolučních novinek partnerství je zavedení tankového piva v koridoru Tribuny Sever. Nainstalovány zde budou čtyři tanky, které ponesou jména legendárních postav klubové historie. Tento krok přinese fanouškům čerstvé pivo Radegast Rázná 10 přímo z tanku!

Ve fanzoně se příznivci Slavie mohou těšit na Pilsner Urquell, který bude dostupný také ve VIP prostorech Fortuna Areny. První ochutnávka tankového Radegastu bude pro fanoušky připravena týden před začátkem sezony na slavnostním zahájení nového ročníku, přesný termín bude upřesněn.

„Máme velkou radost, že můžeme spolupracovat s tak prestižním klubem, jakým je SK Slavia Praha. Věříme, že naše pivo přinese dospělým fanouškům ještě lepší zážitek z domácích zápasů,“ říká Ladislav Kolář, sponzoringový manažer značky Radegast.

„Obchodní spolupráce s Pivovarem Radegast je pro nás velkou příležitostí. Těšíme se, že fanouškům nabídneme nejen skvělý fotbal, ale i vynikající pivo,“ dodává Václav Kudrna, obchodní ředitel SK Slavia Praha.

Závěrečné slovo patří pivovaru Lobkowicz, který byl pivním partnerem Slavie posledních osm let. DĚKUJEME za krásnou a dlouhodobou spolupráci, vážíme si jí!

Aktuálně

Chyběla pomoc individualit. O Vlčáka mám strach

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po remíze se Slováckem glosoval příčiny ztráty, vysvětlil vysokou minutáž reprezentantů, poodkryl stav marodky a hovořil o výkonech Lukáše Vorlického a Filipa Prebsla.

Nebyli jsme ve své kůži. Měl jsem skórovat...

21. 7. 2024
Kapitán Jan Bořil přišel po bezbrankové remíze se Slováckem odpovídat na dotazy novinářů. Promluvil o neproměňování šancí, rozpoložení týmu, změně postu i výkonu soupeře.

Chyby byly, ale nechal jsem tam pro Slavii srdce

21. 7. 2024
První ligový start za A-tým Slavie, navíc od první minuty. Jen tříbodový zisk chyběl... Proč duel na Slovácku skončil bez branek? Odpovídal Filip Prebsl.

Další články