Kdy a kde sledovat slávistky v reprezentacích? | SK Slavia Praha
Více

Kdy a kde sledovat slávistky v reprezentacích?

Z kraje letní přestávky se fotbalistkám Slavie blíží reprezentační povinnosti. Které z nich obléknou národní dres?

Na kvalifikační utkání Česka se Španělskem a Dánském odcestují Gabriela Šlajsová, Kristýna Růžičková, Tereza Krejčiříková, Denisa Veselá, Tereza Szewieczková a poprvé i Lucie Bendová.

Český výběr čeká úvodní utkání v pátek 12. července od 18:00 v Chomutově souboj s úřadujícími mistryněmi světa a vedoucím týmem tabulky ze Španělska. Poté se v úterý 16. července od 19:00 představí ve Vejle Stadionu proti domácímu týmu Dánska. Oba dva zápasy bude vysílat v přímém přenosu kanál ČT Sport. Český tým se v tabulce zatím nachází na posledním místě a stále čeká na své první kvalifikační body.


Na reprezentační sraz Slovenska odcestují Diana Bartovičová, Aneta Surová, Tamara Morávková, Michaela Ferencová, Kristína Košíková a Martina Šurnovská. Slovenský výběr čeká v pátek 12. července od 19:00 souboj na domácí půdě se Skotskem, lídrem kvalifikační skupiny, a v úterý 16. července odehrají od 19:00 zápas proti Izraeli.


Reprezentační výběr do 23 let, který se připravuje na přátelské dvojutkání na půdě Finska a to 10. července od 14:00 a 13. července od 10:00 hodin. V týmu pod vedením trenérky Blanky Pěničkové jsou Vanessa Jílková, Barbora Polcarová, Albína Goretkiová, Klára Cvrčková a Jana Žufánková.


Na reprezentační sraz Černé Hory, vedoucího týmu kvalifikační skupiny ligy C o mistrovství Evropy, odcestovala i čerstvá posila ženského týmu Nadja Stanović. V pátek 12. července od 17:45 ji čeká souboj s Faerskými ostrovy a v úterý 16. července od 19:00 utkání s Řeckem.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články