Zahraniční posila Slavie Nadja Stanović | SK Slavia Praha
Více

Zahraniční posila Slavie Nadja Stanović

Slávistky vítají další zahraniční posilu, tou je dvacetičtyřletá reprezentantka Černé Hory Nadja Stanović. Smlouvu ve Slavii podepsala na dva roky.

Mladá fotbalistka má za sebou působení v polských klubech UKS SMS Lodz, GKS Katowice a Czarni Sosnowiec, kde patřila mezi hráčky s nejvyšším počtem asistencí. Tyto kluby se často setkávají se Slavií během letní či zimní přestávky. Do Slavie přichází z maďarského Ferencvárose, kde odehrála uplynulý rok. V dresu maďarského týmu si zahrála Ligu mistryň, kde nastoupila do dvou zápasů a v jednom se prosadila i střelecky.

V národním týmu Černé Hory debutovala talentovaná hráčka v roce 2018 během vítězného utkání proti Albánii. Od té doby odehrála v reprezentačním dresu 39 zápasů.

„Nadja je levonohá, technicky nadaná hráčka, mnohonásobná reprezentantka své země, která loni navíc s Ferencvarosem získala mistrovský titul v Maďarsku. Slibujeme si, že i díky ní po odchodu některých hráček hrajících na levé straně na těchto pozicích neoslabíme,“ říká k přestupu talentované hráčky posily místopředseda představenstva Slavie Martin Říha.

„Chtěla jsem jít do Slavie, protože je to určitě velký klub s velkým jménem, který samozřejmě vždy hraje na vrcholu. Jsem vděčná za příležitost hrát tady,“ těší se posila žen na nové angažmá v Edenu.Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články