Zažij sílu Slavie! Start sezony ve Fortuna Areně | SK Slavia Praha
Více

Zažij sílu Slavie! Start sezony ve Fortuna Areně

Všechny slávistické fanoušky zveme na akci Zažij sílu Slavie, která se uskuteční 16. července v podvečer ve Fortuna Areně a bude pro nás všechny odstartováním sezony 2024/2025. Akce je otevřená pro všechny fanoušky, kteří se chtějí přijít naladit na nový ročník ještě před jeho začátkem.

Na co se v úterý 16. července můžete těšit, pokud dorazíte do Edenu? Budete první fanoušci, kteří ochutnají pivo Radegast z tanků, které najdete od nové sezony ve stáncích s občerstvením na Tribuně Sever. K výbornému pivu vám bude k dispozici i občerstvení ve stáncích v koridoru Tribuny Sever.

V 18 hodin pak začne hlavní program, a to setkání fanoušků s hráči. Fanoušci představí nové zápasové tracky a na oplátku budou první, kdo uvidí nové dresy pro ročník 2024/2025! Představíme i kampaň Zažij sílu Slavie, která nás bude provázet celou sezonou. A to není vše, chystáme i autogramiádu hráčů, kteří se podepíšou fanouškům na nové dresy, které bude možné pořídit si ve fanshopu ihned po jejich představení. Jedno překvapení chystá i Tribuna Sever! Program bude trvat přibližně 45 minut a bude nabitý emocemi. Přijďte a zažijte spolu s námi opravdovou sílu Slavie!

Organizační pokyny

  • Brány vstupu č. 2 se otevřou v 17 hodin
  • Na akci není nutné se registrovat ani si kupovat vstupenky
  • Pro fanoušky bude otevřena Tribuna Sever s veškerým občerstvením a zázemím
  • V 18:00 začne samotná akce Zažij sílu Slavie!
  • V momentě představení nových dresů bude možné si dresy koupit ve fanshopu prodejním oknem v koridoru. Fanshop bude mít otevřeno až do odbavení posledního zákazníka
  • Cca v 18:45 skončí oficiální program, pivo a jídlo bude fanouškům k dispozici cca do 20:00, kdy celá akce skončí
  • Podrobnější program a jeho hlavní body představíme v dalších dnech.

Těšíme se na vás!

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2.srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články