Přípravný duel s Podbrezovou na Slavia TV | SK Slavia Praha
Více

Přípravný duel s Podbrezovou na Slavia TV

Přímý přenos úterního přípravného duelu s FK Železiarne Podbrezová, který proběhne v Rohrbachu od 17:00, odvysílá zdarma Slavia TV.

Sešívaní v rámci přípravy remizovali s Pardubicemi 1:1, porazili polského vicemistra Śląsk Wrocław 2:0 a v sobotu triumfovali nad Rapidem Vídeň (3:0).

Čtvrtý přípravný duel s Podbrezovou, šestým celkem uplynulého ročníku nejvyšší slovenské soutěže, proběhne v úterý 9. července v Rohrbachu (Hopfengasse 17, 4150) od 17:00.

Zápasové studio začne v dějišti utkání v 16:40. Diváci se mohou těšit na živé rozhovory s hráči a členy realizačního týmu před startem zápasu i po jeho konci. O poločasové přestávce uvidí v exkluzivní premiéře rozhovor s Tomášem Vlčkem, navrátilcem z ME.

Podbrezová skončila v Niké lize v uplynulém ročníku šestá, v přípravě na novou sezonu odehrála už pět utkání s bilancí tří vítězství, jedné porážky a jedné remízy. Naposledy 6. července porazila Zbrojovku Brno 5:2. Na lavičce zkraje července skončil na vlastní žádost po třech vydařených sezonách český trenér Roman Skuhravý.

Pokud se chystáte na přípravný zápas vyrazit přímo do Rohrbachu, platí následující ceník vstupného. Dospělí starší 18 let zaplatí za vstupenku 13 EUR, mládež od 15 do 17 let, studenti a penzisté zaplatí 10 EUR. Pro děti od 6 do 14 let stojí vstupenka 7 EUR, do šesti let mají děti vstup zdarma. Lístky lze koupit pouze na místě.

Aktuálně

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Přípravný duel proti MFK Rožumberok

23. 7. 2024
Fotbalistky Slavie čeká druhé přípravné utkání, kdy v domácím prostředí Horních Měcholup přivítají slovenské vícemistryně MFK Ružomberok. Výkop zápasu je od 14 hodin.

Další články