Balíčky na ligovou fázi Evropské ligy vyprodány | SK Slavia Praha
Více

Balíčky na ligovou fázi Evropské ligy vyprodány

Vstupenky v balíčku bylo možné pořídit od 4. září. V první fázi si mohli zakoupit balíček permanentkáři na své sedadlo, ve 2. fázi platinoví permanentkáři ze sezony 23/24 přikoupit jeden balíček. Zbytek kapacity určené pro prodej balíčků se vyprodal během 3, fáze předprodeje a volný prodej balíčků nebude zahájen.

V rámci ligové fáze Evropské ligy UEFA se doma ve Fortuna Areně postupně utkáme 3. října s AFC Ajax, 28. listopadu s Fenerbahçe SK, 12. prosince s RSC Anderlecht a 30. ledna s Malmö FF.

Fanouškům, kteří plánují podpořit Slavii v Evropské lize na každém utkání, nabízíme zvýhodněný balíček všech čtyř vstupenek v rámci jednoho nákupu. Nejdříve si ho budou moci koupit majitelé permanentních vstupenek na své místo s 20% slevou oproti celkové ceně všech čtyř vstupenek. V další fázi prodeje si budou moci přikoupit 1 balíček platinoví permanentkáři s 10% slevou oproti celkové hodnotě vstupenek a následně (v případě dostupné kapacity) se stejnou 10% slevou členové Odboru přátel, Fanklubu a také současní permanentkáři. Volný prodej balíčků nebude zahájen, jelikož nezbyla žádná volná kapacita po ukončení 3. fáze.

Zápasy ligové fáze Evropské ligy nejsou zahrnuty v permanentní vstupence a tím pádem se z nich nelze jakkoliv odhlašovat. Pokud nebudete moci na nějaký zápas jít, je možnost darovat vstupenku skrze aplikaci nebo přeposlat PDF vstupenku z emailu na email. Doplatek ze zlevněné vstupenky na dospělou v rámci balíčku i jednotlivých lístků bude možný vždy během otevírací doby pokladen před konkrétním zápasem. Při nákupu balíčků a lístků můžete přispět na Nadační fond Slavie.

Uplatnění slev

Na balíčky lze uplatnit další slevy.

V balíčku se prodávají i vstupenky do Sektoru Rodiče a děti, ale pouze pro majitele permanentních vstupenek do těchto sektorů v 1. fázi předprodeje. Pokud nevlastníte permanentku, je možnost koupit si rodinnou vstupenku na jednotlivá utkání po zahájení konkrétní fáze prodeje na dané utkání, a to na pokladnách stadionu či přes email vstupenky@slavia.cz.

Prodej vstupenek na jednotlivé zápasy

Pokud permanentkář nezakoupil balíček na své místo, bude moci využít rezervace na své místo v rámci jednotlivých utkání. V další fázi prodeje si budou moci platinoví permanentkáři přikoupit až 1-2 lístky dle konkrétního utkání do vyprodání kapacity a následně (v případě dostupné kapacity) budou moci přikoupit vstupenku permanentkáři a členové Odboru přátel a Fanklubu. Pokud zbydou vstupenky do volného prodeje, tak v něm bude možnost koupit maximálně 2-4 lístky na osobu dle konkrétního utkání. Prodej lístků na jednotlivé zápasy začne s největší pravděpodobností zhruba 3 týdny před konkrétním utkáním a konkrétní pravidla prodeje vč. ceníku naleznete v článku ke konkrétnímu zápasu. Prodej vstupenek na jednotlivá utkání už nebude doprovázen zvýhodněnou cenou tak jako u balíčků.

Harmonogram prodeje balíčků:

  • od středy 4. 9. 14:00 (aplikace SLAVIA a web Ticketportalu) do neděle 8. 9. 20:00 předprodej pro majitele permanentních vstupenek. Každý permanentkář si může koupit jeden balíček na místo své permanentní vstupenky. Online prodej probíhá v aplikaci SLAVIA v sekci Vstupenky - Rezervace - Zápasy nebo pod uživatelským účtem na Ticketportalu - Můj účet - Permanentky / VIP / klubové karty - předkupní právo. Majitelé permanentní vstupenky mají automaticky nastavenou 20% slevu na balíček z celkové hodnoty vstupenek na jednotlivá utkání ligové fáze EL a mohou zároveň uplatnit další slevy po vložení balíčku do nákupního košíku a vybrání patřičné slevy. Slevu na studenta lze uplatnit online pouze s platnou kartou ISIC. Permanentkáři mají své místo rezervováno po celou dobu 1. fáze prodeje, nicméně nedoporučujeme nechávat nákup na poslední chvíli.
  • od pondělí 9. 9. 14:00 (aplikace SLAVIA) a 16:00 (web Ticketportalu) do úterý 10. 9. 12:00 předprodej pro majitele platinové permanentní vstupenky, kteří si mohou koupit jeden balíček na volná místa do případného vyprodání kapacity. Prodej probíhá online v aplikaci SLAVIA v sekci „Vstupenky - Prodej – Zápasy“ a pro přihlášení do prodeje je třeba použít speciální kód, který najdete pouze v aplikaci v sekci Speciální nabídky. Kód bude v aplikaci dostupný nejpozději den před spuštěním prodeje. Pokud se vám kód nezobrazí, zažádejte o něj přes Zpětnou vazbu, kterou najdete v hlavním menu aplikace SLAVIA.
  • od úterý 10. 9. 14:00 (aplikace SLAVIA) a 16:00 (web Ticketportalu) do středy 11. 9. 12:00 předprodej pro členy Odboru přátel, Fanklubu a permanentkáře. Každý si může koupit jeden balíček do vyčerpání kapacity lístků. Prodej probíhá pouze online, permanentkáři si mohou koupit balíček pod svým uživatelským účtem na Ticketportalu anebo ho naleznou v aplikaci v sekci „Vstupenky-Prodej-Zápasy“ (jedná se o prodej, který je zbarvený světle hnědou barvou a má lištu „Přednostní prodej pro permanentkáře“). Přednostní prodej, který se nachází nad prodejem pro permanentkáře, je určen pouze pro členy OP/FK. Členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou pořídit balíček i přes událost na webu Ticketportalu po zadání kódu Ticketportal, který naleznou po přihlášení k členskému účtu Portalu Slavia.
  • od středy 11. 9. 14:00 (aplikace SLAVIA) a 16:00 (web Ticketportalu) do čtvrtka 12. 9. 12:00 nebude spuštěn volný prodej z důvodu vyprodání kapacity.

Ceník balíčků:

Uvedené ceny balíčků již zohledňují 20% zvýhodnění pro permanentkáře a 10% pro ostatní fáze prodeje.

Aktuálně

O splněném snu, maturitě i budoucnosti

20. 1. 2025
Mikuláš Konečný odpovídal po výhře nad Philadelphií (1:0) na dotazy novinářů. Přiblížil, jak probíhá příprava na maturitu profesionálního fotbalisty i svou budoucnost v sešívaném.

Nový slávistický e-shop je on-line

20. 1. 2025
Nový oficiální e-shop SK Slavia Praha je tady. Už nyní mohou fanoušci Slavie nakupovat nové produkty on-line a odkudkoliv na webové adrese www.fanshop.slavia.cz. Od 27. ledna 2025 pak otevře také zrekonstruovaná prodejna fanshopu přímo ve Fortuna Areně.

Vysoká výhra na úvod přípravy, premiérová branka Milović

20. 1. 2025
Slávistky v prvním přípravném zápase porazily polský Śląsk Wrocław 5:1. Svůj debut v sešívaném dresu oslavila s kapitánskou páskou na ruce a gólem Ana Milović.

Další články