
B-tým se poprvé sešel v novém roce
Slávistický B-tým se v pondělí sešel k prvnímu společnému tréninku v roce 2025. Sešívaní se shledali s novým realizačním týmem, hlavním trenérem Janem Jelínkem a zahájili přípravu na jarní část sezony.
„S prvním tréninkem jsme spokojení. Jsem rád, že na tréninku bylo hodně hráčů a měli jsme tak příležitost vidět i ty, kteří byli na podzim na hostování. Trénink měl náboj a kvalitu. To jsme čekali, protože se všichni chtějí před novým realizačním týmem ukázat. Máme teď v plánu soustředění v Nymburce, kde povedeme s hráči pohovory abychom se lépe poznali a po soustředění nás čekají první přípravné zápasy. Tam teprve uvidíme hráče v ostré akci,“ říká hlavní trenér B-týmu Jan Jelínek.
„Trenéři jsou nároční, a to mám rád. Znám trenéra Podrazkého z doby, kdy jsem byl v dorosteneckých kategoriích a on nás trénoval. Zbytek trenérů osobně moc neznám, takže se těším na soustředění, kde se poznáme blíže,“ říká kapitán B-týmu Eric Hunal.
Rezervu sešívaných čekají dva dny trénování a následný odjezd na soustřední do Nymburka, kde společně stráví sedm dní. Po návratu na slávisty čeká šest přípravných utkání, včetně střetnutí se soupeři z Rakouska a Polska. Kompletní kádr pro soustředění B-týmu zveřejníme v pátek, před odjezdem do Nymburka.
17. - 23. ledna | Soustředění Nymburk | |
24. ledna - 11:00 | Jiskra Domažlice - SK Slavia Praha U19 + B-tým | Nýřany |
25. ledna - 11:00 | FK Teplice - SK Slavia Praha | Blšany |
29. ledna - 11:00 | SK Slavia Praha - FK Viagem Ústí nad Labem | Eden UMT |
1. února - 12:00 | FC Liefering - SK Slavia Praha | Liefering |
4. února - 10:30 | SK Slavia Praha - FK Příbram | Eden UMT |
8. února | FC Vysočina Jihlava - SK Slavia Praha | Jihlava |
14. února - 13:00 | SK Slavia Praha - LASK Linz U23 | Eden UMT |
22. února - 13:00 | SK Slavia Praha - Slask Wroclaw U23 | Eden UMT |
2. března - 10:15 (1. jarní kolo) | SK Slavia Praha - SK Líšeň | Radotín |