MATCHDAY z mistrovských oslav žen. Co víc si přát? | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY z mistrovských oslav žen. Co víc si přát?

Podívejte se prostřednictvím kamer MATCHDAY, jak vypadalo derby žen ve Fortuna Areně, kde fotbalistky Slavie v sobotu 17. května porazily Spartu 5:0. Po vítězství ve finále poháru tak mohly slavit už čtvrtý double v řadě.

O zisku čtvrté trofeje v sezoně rozhodl hattrick nejlepší střelkyně ligy Kateřiny Svitkové, ke kterému přidaly branky Klára Cvrčková a Martina Šurnovská. Utkání na slávistickém stadionu sledovalo 6 322 fanoušků, čímž byl stanoven nový ligový rekord v návštěvnosti.

ZE SRDCE DĚKUJEME!

Aktuálně

Největší generálka vůbec - přijďte už dopoledne!

11. 7. 2025
Nedělní generálka s Dynamem Drážďany proběhne ve velkém stylu. Vyprodaná Fortuna Arena, nový dodavatel nealkoholických nápojů Coca-Cola, nově otevřený fanshop se zbrusu novými dresy Castore, nové velkoformátové plachty na fasádě, herní stánek Kingdom Come: Deliverance 2, autogramiáda před fanshopem. Čeká vás parádní den se Slavií!

Jiná role, stejné odhodlání. Simon Deli zpět ve Slavii

11. 7. 2025
Zkušený obránce a dlouholetý opěrný bod slávistické defenzivy Simon Deli se po čtyřech letech vrací do Edenu. V nové sezoně doplní kostru zkušených hráčů v B-týmu po boku Marka Suchého a Tomáše Necida.

Coca-Cola oficiálním nápojovým partnerem SK Slavia Praha

11. 7. 2025
SK Slavia Praha s hrdostí oznamuje nové partnerství s celosvětově uznávanou značkou Coca-Cola, která se stává oficiálním nápojovým partnerem klubu.

Další články