zde a zde."> Zlatá jízda slávistických žáků v Helsinkách | SK Slavia Praha
Více

Zlatá jízda slávistických žáků v Helsinkách

Ve finských Helsinkách dosáhli naši žáci obrovského úspěchu – v prestižních poháru Nike Cup se před nimi sklonila celá Evropa. Slavia si tak v srpnu zahraje ve světovém finále v anglickém Manchesteru. O spanilé jízdě našich fotbalistů čtěte <a href="http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=9757"><b>zde</a></b> a <a href="http://www.slavia.cz/novinka.asp?id=9759"><b>zde.</a></b>
Ve finských Helsinkách dosáhli naši žáci obrovského úspěchu – v prestižních poháru Nike Cup se před nimi sklonila celá Evropa. Slavia si tak v srpnu zahraje ve světovém finále v anglickém Manchesteru. O spanilé jízdě našich fotbalistů čtěte zde a zde.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články