Předprodej na odvetu s RSCA zahájen | SK Slavia Praha
Více

Předprodej na odvetu s RSCA zahájen

Slavia zahajuje předprodej na odvetné utkání 3. předkola Ligy mistrů s belgickým Anderlechtem, které hrajeme ve středu 24. srpna od 20:05. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 100 – 250 Kč. Lístky si můžete koupit v předprodeji na Strahově a v prodejně Calcio v Myslíkově ulici...
Slavia zahajuje předprodej na odvetné utkání 3. předkola Ligy mistrů s belgickým Anderlechtem, které hrajeme ve středu 24. srpna od 20:05. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí 100 – 250 Kč. Lístky si můžete koupit v předprodeji na Strahově a v prodejně Calcio v Myslíkově ulici.

Členové oficiálního fanklubu v kategorii Exclusive si budou moci zakoupit vstupenky se slevou 15 procent.

Místa majitelům permanentních vstupenek blokujeme do pátku 19.8.2005 včetně.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články