Slávisté děkují za skvělou podporu! | SK Slavia Praha
Více

Slávisté děkují za skvělou podporu!

BRUSEL - „Když celý stadión začal fandit, byl to pěkný hukot," řekl nám na bruselském letišti Karel Piták. Ochozy stadionu Constanta Vanden Stocka zaplnilo na osmnáct tisíc fandů převážně v barvách domácích fialek. "O to větší dík patří našim fanouškům, byli naprosto super. Jejich podporu jsme neustále slyšeli," dodal náš záložník, který si přeje, aby v odvetě byla výrazná výhoda domácího prostředí na naší straně. „Snad už konečně bude na Strahově vyprodáno, a lidi nás poženou dopředu."
„Když celý stadión začal fandit, byl to pěkný hukot," řekl nám na bruselském letišti Karel Piták. Ochozy stadionu Constanta Vanden Stocka zaplnilo na osmnáct tisíc fandů převážně v barvách domácích fialek. "O to větší dík patří našim fanouškům, byli naprosto super. Jejich podporu jsme neustále slyšeli," dodal náš záložník, který si přeje, aby v odvetě byla výrazná výhoda domácího prostředí na naší straně. „Snad už konečně bude na Strahově vyprodáno, a lidi nás poženou dopředu."

Náš kotel si pochvaloval i Marek Suchý. „Trenéři nám zdůrazňovali, že máme být klidní, že nejde o život, že je to fotbal. Mně kromě toho pomohlo i super přivítání od fanoušků, hned jak jsme nastoupili na hřiště na rozcvičování," poděkoval jeden z našich nejlepších hráčů, který svůj výkon korunoval gólovou přihrávkou Lukáši Jarolímovi. „Viděl jsem ho nabíhat do volného prostoru, tak jsem mu to hodil," popsal nám bez velkých slov akci, která vedla k důležitému vyrovnání.

Ohněm centrů prošel v bruselském kotli náš brankář Matúš Kozáčik. „Měli spoustu standardek, to snad ani nešlo spočítat. Při první brance jsem si na míč sáhl, ale Goor byl přede mnou blízko, měl čas zamířit," zamrzelo slovenského gólmana. „Odehráli jsme ale slušný zápas, máme naději do odvety. Určitě se o to v Praze popereme."

„Fanouškům moc děkujem, takovou podporu jsme snad ani nečekali," vysekl poklonu fandům i Lukáš Jarolím. „Byli jste moc slyšet, bylo to na hřišti cítit, bylo to výborný."

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články