Slávisté děkují za skvělou podporu! | SK Slavia Praha
Více

Slávisté děkují za skvělou podporu!

BRUSEL - „Když celý stadión začal fandit, byl to pěkný hukot," řekl nám na bruselském letišti Karel Piták. Ochozy stadionu Constanta Vanden Stocka zaplnilo na osmnáct tisíc fandů převážně v barvách domácích fialek. "O to větší dík patří našim fanouškům, byli naprosto super. Jejich podporu jsme neustále slyšeli," dodal náš záložník, který si přeje, aby v odvetě byla výrazná výhoda domácího prostředí na naší straně. „Snad už konečně bude na Strahově vyprodáno, a lidi nás poženou dopředu."
„Když celý stadión začal fandit, byl to pěkný hukot," řekl nám na bruselském letišti Karel Piták. Ochozy stadionu Constanta Vanden Stocka zaplnilo na osmnáct tisíc fandů převážně v barvách domácích fialek. "O to větší dík patří našim fanouškům, byli naprosto super. Jejich podporu jsme neustále slyšeli," dodal náš záložník, který si přeje, aby v odvetě byla výrazná výhoda domácího prostředí na naší straně. „Snad už konečně bude na Strahově vyprodáno, a lidi nás poženou dopředu."

Náš kotel si pochvaloval i Marek Suchý. „Trenéři nám zdůrazňovali, že máme být klidní, že nejde o život, že je to fotbal. Mně kromě toho pomohlo i super přivítání od fanoušků, hned jak jsme nastoupili na hřiště na rozcvičování," poděkoval jeden z našich nejlepších hráčů, který svůj výkon korunoval gólovou přihrávkou Lukáši Jarolímovi. „Viděl jsem ho nabíhat do volného prostoru, tak jsem mu to hodil," popsal nám bez velkých slov akci, která vedla k důležitému vyrovnání.

Ohněm centrů prošel v bruselském kotli náš brankář Matúš Kozáčik. „Měli spoustu standardek, to snad ani nešlo spočítat. Při první brance jsem si na míč sáhl, ale Goor byl přede mnou blízko, měl čas zamířit," zamrzelo slovenského gólmana. „Odehráli jsme ale slušný zápas, máme naději do odvety. Určitě se o to v Praze popereme."

„Fanouškům moc děkujem, takovou podporu jsme snad ani nečekali," vysekl poklonu fandům i Lukáš Jarolím. „Byli jste moc slyšet, bylo to na hřišti cítit, bylo to výborný."

Aktuálně

MATCHDAY z Kroměříže. Něco jako Vánoce

29. 9. 2023
Den, kdy vyhrála Slavia. Vraťte se prostřednictvím MATCHDAY na Stadion Jožky Silného, před kulisu 4 197 fanoušků, kde si sešívaní ve středu vybojovali postup do dalšího kola MOL Cupu. Stálo to za to!

B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu

29. 9. 2023
Slávistický B-tým čeká v sobotu 30. září v rámci 9. kola ČFL souboj s pražským Motorletem. Utkání je na programu od 10:15.

Slávisté nepoznali přemožitele a ovládli 12. ročník Premier Cupu

29. 9. 2023
Mezinárodní turnaj pro kategorii U13 ovládli mládežníci Slavie Praha. Druhé místo patří městskému rivalovi ze Sparty. Bronz si z Prahy odváží Slovan Bratislava. Nejlepším brankářem byl vyhlášen slávista Dominik Jeřábek.

Další články