Slavia se připravuje na Cork | SK Slavia Praha
Více

Slavia se připravuje na Cork

PRAHA - Je tu znovu pohárový týden a Slavii čeká ve čtvrtek odveta Poháru UEFA v irském Corku. Červenobílí k ní odletí ve středu dvacet po jedenácté hodině s dvoubrankovým náskokem z prvního zápasu, který zařídili svými trefami Karel Piták a Tomáš Hrdlička...
Praha - Je tu znovu pohárový týden a Slavii čeká ve čtvrtek odveta Poháru UEFA v irském Corku. Červenobílí k ní odletí ve středu dvacet po jedenácté hodině s dvoubrankovým náskokem z prvního zápasu, který zařídili svými trefami Karel Piták a Tomáš Hrdlička.

Slávisté dnes trénovali od deseti hodin, zítřejší trénink je odpoledne. O první názory před čtvrtečním duelem se zajímali irští novináři. „Cork se nebál útočit už v Praze, nebude to jistě snadný zápas, důležité ale je, že jsme nedostali doma branku," řekl dnes k zápasu brankář Matúš Kozáčik. „Bylo by obrovskou chybou myslet si, že je již vše hotovo. Postup budeme muset vybojovat aktivní hrou, nikoliv bráněním náskoku," uvědomuje si trenér Karel Jarolím.

Náš soupeř v pátek postoupil do semifinále irského poháru, když otočil nepříznivý vývoj utkání s lídrem druhé ligy Sligo Rovers. Výborným výkonem se znovu prezentoval brankář Devine. Tým již vedl uzdravený kouč Damien Richardson, který kvůli nemoci chyběl v Praze. „Mám radost z postupu i našeho týmového výkonu," řekl po zápase.

Zápas se Slavií se bude hrát ve čtvrtek od 19:30 naše času, vysílat ho bude irská televize RTE 2 a český program ČT2.

Informace o zdravotním stavu kádru najdete zde

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články