Záhada vítězné branky | SK Slavia Praha
Více

Záhada vítězné branky

PRAHA – Tak takový zmatek kolem vítězné branky Strahov jen tak nepamatuje. Dušan Švento s Tomášem Hrdličkou založili náš útok, u Hrdličkova centru byl Vlček, pak obránce Boleslavi Rychlík. Míč skončil v síti a branka měla hned čtyři autory. Zdálo se, že branku dal Hrdlička, že Vlček míč netečoval. Některé zdroje uvedly jako autora gólu Vlčka. V zápise se objevil jako oficiální střelec Dušan Švento. Čtvrtou variantou byl vlastní gól soupeře.
PRAHA – Tak takový zmatek kolem vítězné branky Strahov jen tak nepamatuje. Dušan Švento s Tomášem Hrdličkou založili náš útok, u Hrdličkova centru byl Vlček, pak obránce Boleslavi Rychlík. Míč skončil v síti a branka měla hned čtyři autory. Zdálo se, že branku dal Hrdlička, že Vlček míč netečoval. Některé zdroje uvedly jako autora gólu Vlčka. V zápise se objevil jako oficiální střelec Dušan Švento. Čtvrtou variantou byl vlastní gól soupeře. Zdá se, že holmesovská záhada by mohla mít řešení. „Centroval na tisíc procent Tomáš Hrdlička,“ pokusil se odtajnit hádanku Vlček, který situaci viděl nejlépe. „Já míč přeběhl, Jirka Rychlík ho asi neviděl a tečoval ho do sítě,“ vysvětlil korunní svědek zapeklitého případu. Televizní záběry prý ale dotek našeho bývalého hráče neprokázaly. Všichni slávisté se asi shodnou, že hlavní je, že branka platila a znamenala tři body!

Podívejte se na video!
Video (10 MB, VMW, 1:34)

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články