Slámovi se derby líbilo | SK Slavia Praha
Více

Slámovi se derby líbilo

Včerejší utkání s Bohemians (2:2) sledoval i záložník Radek Sláma, který se pomalu zotavuje z vážného zranění kolene. „Moc se mi to líbilo, akorát jsem zklamaný z výsledku. Za to, co kluci předvedli ve druhé půli, si zasloužili jednoznačně zvítězit. V prvním poločase jsem si myslel, že dopadneme špatně, ale po přestávce to bylo nádherné,“ rozplýval se nad zlepšeným výkonem mužstva, který vedl k vyrovnání.

Sláma byl spokojen s přístupem fanoušků. „Diváci ocenili fotbal potleskem, a to i přesto, že se nám nepodařilo vyhrát,“ pochválil příznivce sešívaných. Pak se ještě vrátil k zápasu. „Těžko říct, proč jsme dostali dvě branky, asi jsme trochu zaspali. Smolné góly to nebyly, dalo se jim předejít,“ přemítal. „O Bohemians se říká, že jsou nejlépe fyzicky připravení, ale nepřišlo mi to. Ke konci úplně odešli. Škoda, že jsme nerozhodli, šancí bylo spousta,“ dodal.

Talentovaný středopolař, který si v lednové přípravě s Libercem zpřetrhal v koleni co šlo, litoval, že nemohl být na trávníku. „Jak to snáším? Těžce, zvlášť když jsem viděl takové vystoupení. Ale co můžu dělat. Zatím posiluju a jezdím na kole. Ve čtvrtek jdu na druhou operaci. Kdybych nešel, tak by to mohlo zase rupnout, nemůžu riskovat. Takže nějaký čas budu zase o berlích,“ přibližoval svůj nelehký úděl. „Návrat? Doktor říkal, že zhruba za dva a půl měsíce začnu běhat. Do tréninku se naplno zapojím až tak od prázdnin.“

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články