Osm slávistů bude reprezentovat | SK Slavia Praha
Více

Osm slávistů bude reprezentovat

PRAHA – V příštím týdnu čekají některé slávisty reprezentační povinnosti. Petr Janda a Martin Latka jsou nominováni na utkání jedenadvacítky se Srbskem. Marek Suchý, Radim Nečas,Tomáš Necid a Lukáš Vácha jsou v nominaci českého výběru do devatenácti let, který sehraje dvě přípravná utkání se Slovenskem. Ve výčtu ještě doplňme mladého záložníka Lukáše Palka, který je s výběrem do sedmnácti let na turnaji v Japonsku.
PRAHA – V příštím týdnu čekají některé slávisty reprezentační povinnosti. Petr Janda a Martin Latka jsou nominováni na utkání jedenadvacítky se Srbskem.

Marek Suchý, Radim Nečas, Tomáš Necid, a Lukáš Vácha jsou v nominaci českého výběru do devatenácti let, který sehraje dvě přípravná utkání se Slovenskem.

Dušan Švento a Matej Krajčík pojedou do Bratislavy na zápas Slovenska s Maltou.

Ve výčtu ještě doplňme mladého záložníka Lukáše Palka, který je s výběrem do sedmnácti let na turnaji v Japonsku.

Přehled utkání, do kterých zasáhnou slávisté:
U21 - Česká republika - Srbsko, úterý 15.8. v Kroměříži, 17:00 (Janda, Latka)
U19 - Slovensko - Česká republika, úterý 15.8. 17:00 v Němčové
U19 Česko - Slovensko, 17.8. 17:00 v Šardicích (Suchý, Nečas, Necid, Vácha)
Slovensko - Malta, úterý 15.8. ve 20:15 v Bratislavě (Švento, Krajčík)

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články