Osm slávistů bude reprezentovat | SK Slavia Praha
Více

Osm slávistů bude reprezentovat

PRAHA – V příštím týdnu čekají některé slávisty reprezentační povinnosti. Petr Janda a Martin Latka jsou nominováni na utkání jedenadvacítky se Srbskem. Marek Suchý, Radim Nečas,Tomáš Necid a Lukáš Vácha jsou v nominaci českého výběru do devatenácti let, který sehraje dvě přípravná utkání se Slovenskem. Ve výčtu ještě doplňme mladého záložníka Lukáše Palka, který je s výběrem do sedmnácti let na turnaji v Japonsku.
PRAHA – V příštím týdnu čekají některé slávisty reprezentační povinnosti. Petr Janda a Martin Latka jsou nominováni na utkání jedenadvacítky se Srbskem.

Marek Suchý, Radim Nečas, Tomáš Necid, a Lukáš Vácha jsou v nominaci českého výběru do devatenácti let, který sehraje dvě přípravná utkání se Slovenskem.

Dušan Švento a Matej Krajčík pojedou do Bratislavy na zápas Slovenska s Maltou.

Ve výčtu ještě doplňme mladého záložníka Lukáše Palka, který je s výběrem do sedmnácti let na turnaji v Japonsku.

Přehled utkání, do kterých zasáhnou slávisté:
U21 - Česká republika - Srbsko, úterý 15.8. v Kroměříži, 17:00 (Janda, Latka)
U19 - Slovensko - Česká republika, úterý 15.8. 17:00 v Němčové
U19 Česko - Slovensko, 17.8. 17:00 v Šardicích (Suchý, Nečas, Necid, Vácha)
Slovensko - Malta, úterý 15.8. ve 20:15 v Bratislavě (Švento, Krajčík)

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články