Rozhodly dva údery v závěru | SK Slavia Praha

Rozhodly dva údery v závěru

PRAHA – Slavia je nadále v čele tabulky! Dvěma krásnými brankami v závěru utkání totiž otočila vývoj střetnutí s Brnem. Ligovou premiéru v červenobílém dresu oslavil Costa krásnou brankou, vítěznou trefu vyslal na Lejsala pět minut před koncem Matej Krajčík, který tak oslavil své dnešní narozeniny.

Slávisté inkasovali v úvodu, když se po centru Polácha prosadil Okleštěk, obrat přišel v závěru druhého poločasu, kdy slávisté dvakrát zdolali dobře organizovanou obranu soupeře. Slavia se po víkendu vrátila na první místo v tabulce, před druhou Spartou má jednobodový náskok.

„Brzy jsme inkasovali branku, tím jsme pomohli umocnit taktické plány Brna, nedostávali jsme se do šancí. O přestávce jsme udělali změny v sestavě, které se vyplatily. Jsem rád, že se nám podařilo utkání otočit," uvedl trenér Slavie Karel Jarolím.

„Viděli jsme zajímavý fotbal, první poločas byl vyrovnaný, ve druhém nás Slavia rozběhala, nezvládli jsme závěr utkání, kdy jsme dvakrát inkasovali," řekl po zápase trenér Brna Zdeněk Mazura.