Dorostenci začali výhrou | SK Slavia Praha
Více

Dorostenci začali výhrou

PRAHA - A-dorost Slavie začal dorosteneckou ligu vysokou výhrou nad Českými Budějovicemi 4:1. Dvě branky dal Koreš, po jedné Sobíšek a Balcar. C-dorost s Jihočechy o dvě branky prohrál. B-dorost a D-dorosty neuspěly v Liberci.
PRAHA - A-dorost Slavie začal dorosteneckou ligu vysokou výhrou nad Českými Budějovicemi 4:1. Dvě branky dal Koreš, po jedné Sobíšek a Balcar. C-dorost s Jihočechy o dvě branky prohrál. B-dorost neuspěl v Liberci, kde se naopak dařilo D-dorostu.

A-dorost
Slavia - České Budějovice 4:1
Branky: Koreš 2, Sobíšek, Balcar

B-dorost
Liberec - Slavia 1:0

C-dorost
Slavia - České Budějovice 0:2

D-dorost
Liberec - Slavia 2:0

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články