Béčko prohrálo v Náchodě | SK Slavia Praha

Béčko prohrálo v Náchodě

PRAHA / NÁCHOD - Juniorka Slavie prohrála v dalším kole ČFL v Náchodě 1:3. Jedinou branku dal v desáté minutě Kovařík, po přestávce však po nedorumění obrany vyrovnal Hubička a domácí hráči ještě v závěru přidali dvě branky. Z kádru áčka se v sestavě objevil Tomáš Necid.

Slávisté šli do vedení po deseti minutách hry, Kovařík poslal přihrávku na levou stranu Dvořákovi, který mu vrátil míč na deset metrů, odkud ho zakladatel akce poslal do sítě. Naši fotbalisté pak měli během prvního poločasu čtyři výborné šance své vedení zvýšit, ale Necid ve třech střeleckých pozicích a Dovřák v jedné branku nepřidali.

Po přestávce přišel zlepšený výkon domácích a také individuální chyba slávistické obrany, po nedorozumění Diviše s obránci šel Hubička sám na prázdnou branku a vyroval. V závěru přišli naši fotbalisté i o bod, tři minuty před koncem inkasovali ze standardky, a v závěru pak z penalty, kterou nařídil rozhodčí po střetu Diviše s jedním z domácích hráčů.

"Z výsledku jsem zklamaný, propadli jsme v efektivitě, když z tolika šancí dáme jedinou branku, nemůžeme uspět," netajil rozmrzelost trenér Daniel Šmejkal. "Domácí měli snad tři střely na branku a dali tři góly, my jsme jim navíc situaci ulehčili individuálními chybami."

Náchod - Slavia B 3:1 (0:1)
Branky: - 55. Hubička, 87. Havrda, 89. Kopřiva (pen.)- 10. Kovařík
Slavia B: Diviš - Held, Gabriel, Kopřiva, Švamberg - Černý, Kobler, Vagrčka, Kovařík - Dvořák (81. Klavík), Necid.