Šventova operace dopadla dobře | SK Slavia Praha
Více

Šventova operace dopadla dobře

PRAHA / BRATISLAVA – Operace Dušana Šventa proběhla bez problémů, slávistického záložníka operoval ve čtvrtek lékař slovenského reprezentačního týmu Peter Malinovský, plastika předního zkříženého vazu trvala přibližně hodinu. ám přineseme po jeho návratu do Prahy.
PRAHA / BRATISLAVA – Operace Dušana Šventa proběhla bez problémů, slávistického záložníka operoval ve čtvrtek lékař slovenského reprezentačního týmu Peter Malinovský, plastika předního zkříženého vazu trvala přibližně hodinu.

„Nyní potřebuje klid, asi za týden může začít léčebná rehabilitace,“ uvedl Malinovský pro slovenská média s tím, že návrat Šventa k soutěžnímu zápasu odhadl na dobu za šest nebo sedm měsíců.

Rozhovor se slovenským reprezentantem vám přineseme po jeho návratu do Prahy.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články