Vlček v nominaci reprezentace | SK Slavia Praha
Více

Vlček v nominaci reprezentace

PRAHA - Jednoho zástupce bude mít Slavia v nominaci české reprezentace k zápasu kvalifikace mistrovství Evropy, který se bude hrát 17. října v Mnichově. Bude jím útočník Stanislav Vlček.
PPRAHA - Jednoho zástupce bude mít Slavia v nominaci české reprezentace k zápasu kvalifikace mistrovství Evropy, který se bude hrát 17. října v Mnichově. Bude jím útočník Stanislav Vlček. Nominace byla zveřejněna ve středu. Reprezentanti odletí 12. října na soustředění do Seefeldu, kde byla Slavia loni v létě.

Oproti poslední nominaci chybí v seznamu brankář Martin Vaniak - pokud česká reprezentace hraje jeden zápas, nominováni jsou jenom dva brankáři.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články