Šmicer podpořil sportovce z dětských domovů | SK Slavia Praha
Více

Šmicer podpořil sportovce z dětských domovů

PRAHA – V sobotu zaplnilo sportovní areál na Hanspaulce téměř 300 dětí z dětských domovů ze všech koutů Česka. Konal se tam totiž druhý ročník sportovních her pořádaných nadací Plaváček.
PRAHA – V sobotu zaplnilo sportovní areál na Hanspaulce téměř 300 dětí z dětských domovů ze všech koutů Česka. Konal se tam totiž druhý ročník sportovních her pořádaných nadací Plaváček.

Děti hrály fotbal, stolní tenis nebo soutěžily ve sprintu. Malé sportovce přijel podpořit i Vladimír Šmicer. Náš záložník se dětem podepisoval více než hodinu. Kromě speciálních kartiček s jeho podpisem si odnesly i slávistické poločasy s plakátem Slavie.

Vladimír Šmicer si s sebou přivedl i vydatné pomocníky – syna Jiříka a dceru Natálku.

„Já jsem z České Lípy,“ hlásil osmiletý fanoušek Slavie, když si od našeho záložníka bral kartičku s podpisem. „Tam to moc dobře znám, hrál jsem tam fotbal,“ odpověděl mu s úsměvem Vladimír Šmicer.

Po autogramiádě došlo i na několik parádiček s míčem, které náš záložník ochotně předvedl budoucím fotbalistům.

„Nadační fond Plaváček dává díky svým sponzorům šanci nadaným dětem rozvíjet svůj talent ve sportu, výtvarném umění, hudbě nebo tanci,“ řakla zakladatelka fondu Deana Jakubisková.

Partnerem akce byla i SK Slavia Praha, která do sportovního klání věnovala řadu cen. Fotbalová utkání řídila dvojice hráčů ze slávistického B-dorostu. Michal Rejka a Lukáš Tománek si za svůj výkon s píšťalkou vysloužili i pochvalu od ředitelky Nadačního fondu Plaváček Lucie Fröhlichové.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články