Daniel Pudil opět v reprezentaci | SK Slavia Praha
Více

Daniel Pudil opět v reprezentaci

PRAHA – Daniel Pudil se vrací do reprezentace! Slávistický levonohý záložník byl dodatečně povolán na kvalifikační zápas s Německem, který se hraje ve středu 17. října v Mnichově.
PRAHA – Daniel Pudil se vrací do reprezentace! Slávistický levonohý záložník byl dodatečně povolán na kvalifikační zápas s Německem, který se hraje ve středu 17. října v Mnichově. „Jsem moc rád, že se vše obrací k lepšímu. Dostal jsem příležitost hrát v základní sestavě Slavie a teď přišla znovu pozvánka do reprezentace, “ řekl našemu webu Daniel Pudil, který se novinku dozvěděl v úterý odpoledne. „Během pěti minut jsem měl sbaleno, za chvíli mě autem povezou do Teplic.“

Daniel Pudil se tak na severu Čech setká se svým spoluhráčem ze Slavie Stanislavem Vlčkem.

V Teplicích čeká českou reprezentaci soustředění, které vyvrcholí ve čtvrtek přípravným zápasem proti místnímu prvoligovému týmu. V pátek se reprezentanti přesunou do rakouského Seefeldu, odkud se po čtyřech dnech vydají k utkání do Mnichova.

Reprezentační pozvánku dostal i další slávista Tijani Belaid. Za výběr Tuniska by měl příští středu nastoupit k přátelskému utkání se Spojenými Arabskými Emiráty.

Michal Švec a Petr Janda se museli z reprezentačních povinností naopak omluvit. Důvodem jsou zranění. Slávističtí reprezentanti do 21 let tak budou chybět v zápase v Lichtenštejnsku a s Arménií.

Janda vypadl kvůli problémům s kolenem. Švec si v pondělí při vítězném derby na Spartě obnovil poranění palce u nohy.

Na reprezentační sraz jedenadvacítek odjeli Marek Suchý, Jakub Diviš a Theodor Gebre Selassie. V nominaci je také Bořek Dočkal, který je ze Slavie na hostování v Kladně.

Posledním slávistou na seznamu reprezentantů je slovenský záložník Matej Krajčík.

Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články