Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna | SK Slavia Praha
Více

Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna

Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda.
Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda. Zástupci našich barev brali také cenu pro nejlepšího hráče a uspěli i v individuálních technických soutěžích!

Celkové pořadí turnaje:
1.Slavia Praha roč.99
2. Náchod
3. Jičín
4. Sparta Praha roč.99

Výsledky ve skupině:
Slavia - FC Hradec Králové  3:0 (Bielesz, Bílek, Sodoma) Slavia - TJ Tesla Pardubice  0:0 Slavia - FK Náchod Deštné  2:0 (Havránek, Lauricella) Slavia  MFK Nové Město nad Metují  2:1 (Beňo, Bielesz)

Semifinále:
Slavia - SK Jičín  3:1 (Mareš, Kotěra, Lauricella)

Finále:
Slavia - FK Náchod Deštné 2:1 (Bielesz, Kotěra)

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Hóňa Havránek. V doprovodných individuálních soutěžích zvítězili naši zástupci Ondra Sodoma (přesnost střelby na branku) a Hóňa Havránek (slalom).

Aktuálně

Vítězná derby žákyň, dorostenci dominovali v Jihlavě

3. 10. 2023
Starší i mladší žákyně přehrály v derby na Strahově Spartu. Mládežníci U13 zůstali neporažení a ovládli domácí Premier Cup. Dorostenci U19 i U17 nedali Jihlavě šanci a vezou šest bodů. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Šestice slávistů v nominaci české reprezentace

2. 10. 2023
Trenér Jaroslav Šilhavý povolal ke kvalifikačním zápasům o EURO 2024 proti Albánii a Faerským ostrovům šest slávistů. Kdo bude hájit české barvy?

Sheriff Tiraspol: Hegemon z Podněstří

2. 10. 2023
Dvacet šest let existence, dvacet jedna moldavských titulů. To je neuvěřitelná bilance Sheriffu Tiraspol v jeho krátké historii. K tomu připočtěme vyplenění Santiaga Barnabéu či mezi slávisty nechvalně proslulé vyřazení z kvalifikace Ligy mistrů v roce 2009. Přinášíme vám představení čtvrtečního soupeře Slavie ve 2. kole základní skupiny G Evropské ligy.

Další články