Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna | SK Slavia Praha
Více

Slávisté přivezli do Prahy zlato z Opočna

Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda.
Malí slávisté přivezli o víkendu zlato z prestižního turnaje M&M Reality Cup pro ročník 98 a mladší v Opočně, když si ve finále poradili s o rok staršími fotbalisty z Náchoda. Zástupci našich barev brali také cenu pro nejlepšího hráče a uspěli i v individuálních technických soutěžích!

Celkové pořadí turnaje:
1.Slavia Praha roč.99
2. Náchod
3. Jičín
4. Sparta Praha roč.99

Výsledky ve skupině:
Slavia - FC Hradec Králové  3:0 (Bielesz, Bílek, Sodoma) Slavia - TJ Tesla Pardubice  0:0 Slavia - FK Náchod Deštné  2:0 (Havránek, Lauricella) Slavia  MFK Nové Město nad Metují  2:1 (Beňo, Bielesz)

Semifinále:
Slavia - SK Jičín  3:1 (Mareš, Kotěra, Lauricella)

Finále:
Slavia - FK Náchod Deštné 2:1 (Bielesz, Kotěra)

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Hóňa Havránek. V doprovodných individuálních soutěžích zvítězili naši zástupci Ondra Sodoma (přesnost střelby na branku) a Hóňa Havránek (slalom).

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články