Tomáš Necid povolán do jedenadvacítky! | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Necid povolán do jedenadvacítky!

PRAHA – Tomáš Necid pomůže fotbalové reprezentaci do 21 let v jejím posledním utkání evropské kvalifikace. České mladíky čeká zápas o všechno proti Ukrajině...
PRAHA – Tomáš Necid pomůže fotbalové reprezentaci do 21 let v jejím posledním utkání evropské kvalifikace. České mladíky čeká zápas o všechno proti Ukrajině. V utkání budou Češi usilovat o postup do říjnové baráže o ME.

Pokud Necid v úterý nastoupí, bude to jeho první start za výběr jedenadvacítky.

Devatenáctiletý slávistický útočník nahradí Martina Fenina, který se po návratu z Turecka připojil znovu k A-týmu.

Tomáš Necid se o pozvánce do jedenadvacítky dozvěděl v neděli odpoledne poté, co se výprava vrátila z Turecka.

Utkání s Ukrajinou se hraje v úterý 9. září na stadionu v Uherském Hradišti. Výkop je v 19 hodin.

V pěti ligových kolech v nové sezoně si Tomáš Necid připsal už čtyři branky. Na červencovém evropském šampionátu hráčů do 19 let si vysloužil trofej pro nejlepšího střelce.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články