Nová tvář u slávistické mládeže | SK Slavia Praha
Více

Nová tvář u slávistické mládeže

EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.
EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše  František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.

„Ve Slavii jsem prožil velmi šťastné období a děkuji Slavii, jmenovitě pak panu Říčkovi a Michalu Šrámkovi, za možnost pracovat v tak významném klubu. Také chci a musím poděkovat hráčům ročníku 1991 (B-dorost). Je to skvělý tým a přeji jim i jejich novému trenérovi, Františku Slukovi, hodně štěstí. Shrnuto - podtrženo, bylo mi ctí,“ zhodnotil své působení Michal Prokeš.

Sportovní ředitel Michal Šrámek k tomu dodává: „Jménem Slavie Michalu Prokešovi děkuji za odvedenou práci a přeji mu, aby se mu dařilo jak na poli profesním, tak v soukromém životě. Na jeho místo přichází František Sluka, který převážnou část své trenérské kariéry strávil ve Viktorii Plzeň. Jako trenér prošel všemi mládežnickými kategoriemi, přípravkou počínaje a "B" týmem dospělých konče".

František Sluka se na svoji novou práci těší: „Je to pro mě velká výzva a považuji to za další krok dopředu ve své kariéře. Doufám, že úspěšně navážu na práci předešlých trenérů a pomůžu tak Slavii k dalším úspěchům."

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články