Nová tvář u slávistické mládeže | SK Slavia Praha
Více

Nová tvář u slávistické mládeže

EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.
EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše  František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.

„Ve Slavii jsem prožil velmi šťastné období a děkuji Slavii, jmenovitě pak panu Říčkovi a Michalu Šrámkovi, za možnost pracovat v tak významném klubu. Také chci a musím poděkovat hráčům ročníku 1991 (B-dorost). Je to skvělý tým a přeji jim i jejich novému trenérovi, Františku Slukovi, hodně štěstí. Shrnuto - podtrženo, bylo mi ctí,“ zhodnotil své působení Michal Prokeš.

Sportovní ředitel Michal Šrámek k tomu dodává: „Jménem Slavie Michalu Prokešovi děkuji za odvedenou práci a přeji mu, aby se mu dařilo jak na poli profesním, tak v soukromém životě. Na jeho místo přichází František Sluka, který převážnou část své trenérské kariéry strávil ve Viktorii Plzeň. Jako trenér prošel všemi mládežnickými kategoriemi, přípravkou počínaje a "B" týmem dospělých konče".

František Sluka se na svoji novou práci těší: „Je to pro mě velká výzva a považuji to za další krok dopředu ve své kariéře. Doufám, že úspěšně navážu na práci předešlých trenérů a pomůžu tak Slavii k dalším úspěchům."

Aktuálně

ONLINE: Od 11:00 příprava proti polskému Śląsku Wrocław

19. 7. 2024
Slávistky se v Horních Měcholupech chystají na své první přípravné utkání, kde vyzvou polský Śląsk Wrocław. Jakou sestavu pro tento zápas zvolil trenérský štáb pod vedením Jiřího Vágnera?

Pomoc dětským pacientům: Tým legend Slavie v Herálci

19. 7. 2024
Tým legend SK Slavia Praha, pod patronací heráleckého rodáka Stanislava Tecla, se tentokrát představí v Herálci u Havlíčkova Brodu. Přijďte podpořit charitativní utkání Nadačního fondu Slavie v sobotu 27. července od 16 hodin. Celý výtěžek poputuje na pomoc Dětskému oddělení Havlíčkobrodské nemocnice.

Brankářka Vanesa Jílková přichází do Slavie

19. 7. 2024
Po ročním hostování v Lokomotivě Brno se k A-týmu žen připojila Vanesa Jílková. Osmnáctiletá reprezentační brankářka podepsala v Edenu několikaletou smlouvu.

Další články