Nová tvář u slávistické mládeže | SK Slavia Praha
Více

Nová tvář u slávistické mládeže

EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.
EDEN - Na pozici vedoucího Sportovního centra mládeže a trenéra B-dorostu střídá Michala Prokeše  František Sluka. Po vzájemné dohodě s vedením Slavie odchází po tříletém působení Michal Prokeš.

„Ve Slavii jsem prožil velmi šťastné období a děkuji Slavii, jmenovitě pak panu Říčkovi a Michalu Šrámkovi, za možnost pracovat v tak významném klubu. Také chci a musím poděkovat hráčům ročníku 1991 (B-dorost). Je to skvělý tým a přeji jim i jejich novému trenérovi, Františku Slukovi, hodně štěstí. Shrnuto - podtrženo, bylo mi ctí,“ zhodnotil své působení Michal Prokeš.

Sportovní ředitel Michal Šrámek k tomu dodává: „Jménem Slavie Michalu Prokešovi děkuji za odvedenou práci a přeji mu, aby se mu dařilo jak na poli profesním, tak v soukromém životě. Na jeho místo přichází František Sluka, který převážnou část své trenérské kariéry strávil ve Viktorii Plzeň. Jako trenér prošel všemi mládežnickými kategoriemi, přípravkou počínaje a "B" týmem dospělých konče".

František Sluka se na svoji novou práci těší: „Je to pro mě velká výzva a považuji to za další krok dopředu ve své kariéře. Doufám, že úspěšně navážu na práci předešlých trenérů a pomůžu tak Slavii k dalším úspěchům."

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články