Tomáš Necid litoval neproměněných šancí | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Necid litoval neproměněných šancí

EDEN – Útočník Tomáš Necid se v utkání proti Vaslui dostal do několika slibných šancí. Tentokrát ale neproměnil žádnou z nich. „Svou první velkou šanci jsem poslal bohužel jen do tyče.
EDEN – Útočník Tomáš Necid se v utkání proti Vaslui dostal do několika slibných šancí. Tentokrát ale neproměnil žádnou z nich.

„Svou první velkou šanci jsem poslal bohužel jen do tyče. Trefil jsem to přesně tak, jak jsem chtěl, věděl jsem, že brankář zůstane stát. Chtěl jsem ho obstřelit, ale bohužel jsem dal moc velkou ránu a šlo to vedle,“ popsal tu největší šanci ze druhého poločasu.

„Obránci byli nepříjemní, ve vápně nás bránili osobně. I přesto jsme se ale dokázali prosadit, bohužel jsme to nedokázali vyjádřit gólově,“ litoval neproměněných šancí.

„Po „poločase“ je stav 0:0, v Rumunsku budeme muset vyhrát. Prostředí tam určitě bude bouřlivé, ale s tím se musíme vypořádat,“ vyhlížel už k odvetnému utkání.

K zápasu ve Vaslui se vyjádřil také záložník Marek Jarolím: „V Rumunsku budeme hrát stejným stylem hry jako v domácím utkání. Budeme hrát naši kombinační hru, snažit se hrát aktivně a napadat soupeře ve středu pole. Taky se budeme spoléhat na brejky,“ prozradil taktiku.

„Celý zápas jsme měli pod kontrolou, ale bohužel jsme nedali branku. Šance do odvety jsou pořád otevřené, my tam pojedeme s cílem postoupit,“ pokračoval.

„Trenér nás o přestávce povzbuzoval, ať vydržíme hrát aktivně, že nám tam určitě něco spadne. Také nám říkal, ať nepanikaříme a snažíme se vstřelit aspoň jednu branku,“ prozradil přestávkovou řeč trenéra Jarolíma.

Aktuálně

Los čtvrfinále MOL Cupu v pátek od 10:00

7. 12. 2023
Slávisté dokázali dvěma brankami v prodloužení projít přes Hradec Králové a na cestě za obhajobou trofeje tak už stojí jen sedmero vyzyvatelů.

Jako vlna v moři. 80 let od narození Františka Veselého

7. 12. 2023
7. prosinec roku 1943. Tento den přišel na svět legendární útočník František Veselý. Rekordman v počtu odehraných zápasů v dresu Slavie, kapitán vítězů Českého poháru 1974, mistr Evropy 1976. Fotbalový idol, oddaný klubista. Nezapomínáme! V našich vzpomínkách bude žít navěky!

Jakub Kopáček odchází do Táborska

7. 12. 2023
Slávistický odchovanec Jakub Kopáček míří do druholigového Táborska. Slavia se s jihočeským klubem dohodla na přestupu.

Další články