Slavia dostala památku na šampionát | SK Slavia Praha
Více

Slavia dostala památku na šampionát

PRAHA – Součástí výzdoby města Vídně byly během evropského šampionátu sochy fotbalistů. Po skončení mistrovství se většina z nich vydražila a zisk byl převeden na dobročinné účely.
PRAHA – Součástí výzdoby města Vídně byly během evropského šampionátu sochy fotbalistů, které věnovaly městu Zahrady města. Po skončení mistrovství se většina z nich vydražila a zisk byl převeden na dobročinné účely.

Pět moderních soch věnovali zástupci rakouského hlavního města Praze – jednu z nich dostala i Slavia, je v červenobílých barvách. Od ředitele vídeňských zahrad Rainera Weisgrama ho na místě, kde stával na Letné stadion Slavie, převzal tiskový mluvčí Ondřej Zlámal. Socha bude v nejbližších dnech převezena do Edenu.

Zástupce Sparty dostal shodou okolností modrobílého fotbalistu, který by se spíše vyjímal v Liberci. Další sochy převzali zástupci Bohemians 1905, Žižkova a české reprezentace.

Předávání se zúčastnili také zástupci pražského magistrátu.

Aktuálně

B-tým v sobotu od 10:15 proti Motorletu

29. 9. 2023
Slávistický B-tým čeká v sobotu 30. září v rámci 9. kola ČFL souboj s pražským Motorletem. Utkání je na programu od 10:15.

Slávisté nepoznali přemožitele a ovládli 12. ročník Premier Cupu

29. 9. 2023
Mezinárodní turnaj pro kategorii U13 ovládli mládežníci Slavie Praha. Druhé místo patří městskému rivalovi ze Sparty. Bronz si z Prahy odváží Slovan Bratislava. Nejlepším brankářem byl vyhlášen slávista Dominik Jeřábek.

PREVIEW: Tomič a Trpišovský před zápasem v Teplicích

29. 9. 2023
O nedělním utkání 10. kola FORTUNA:LIGY na půdě Teplic promluvil v tradičním preview pro #SlaviaTV hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na otázky fanoušků odpovídal obránce Michal Tomič.

Další články