S Kladnem v Edenu v neděli | SK Slavia Praha
Více

S Kladnem v Edenu v neděli

EDEN – Po derby a po reprezentační pauze čeká Slavii doma v Edenu další ligové utkání. Utkání 10. kola Gambrinus ligy SK Slavia Praha – SK Kladno je na programu v neděli 19. října v 17 hodin.
EDEN – Po derby a po reprezentační pauze čeká Slavii doma v Edenu další ligové utkání. Utkání 10. kola Gambrinus ligy SK Slavia Praha – SK Kladno je na programu v neděli 19. října v 17 hodin.

V rámci 11. kola zavítá Slavia do Mladé Boleslavi. Zápas FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha se bude hrát v pondělí 27. října. Výkop je v 17:15 hodin. Utkání vysílá program ČT 2.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články