Pochod na Letnou | SK Slavia Praha
Více

Pochod na Letnou

Ultras pořádají pochod na Letnou, všechny informace přináší také server slavia.cz.

Ultras pořádají pochod na derby! I letos se bude samozřejmě konat pochod slávistických fanoušků, ve kterém také došlo k několika změnám! Tady jsou...

Pochod se tentokráte nepůjde ze Staroměstského náměstí, jak bylo zvykem, ale půjdeme od našeho domácího stadionu - milovaného Edenu. Bude určitě krásné odcházet dobýt Letenský stadion od našeho domácího stánku! Z Edenu se bude pokračovat pěšky na stanici metra Strašnická, odkud se metrem přesuneme na Staroměstské náměstí. Zde bude možnost se připojit k pochodu pro ty, kteří nestihnou sraz v Edenu. Dále se již bude pokračovat klasicky, ze Staroměstského náměstí na Letnou.

Informace zveřejňujeme doufejme s dostatečným předstihem, aby si každý zařídil práci nebo školu tak, aby mohl včas dorazit. Jedná se o utkání sezony, proto dorazte všichni!

Našim překvapením, jak jsme slibovali, budou trička pro každého účastníka pochodu! Cena trička bude 70 Kč/ks, trička jsou červená s bílým nápisem "Slavia Praha - derby 2008/2009". Cena je více než přívětivá, proto každý, kdo na pochod vyrazíte, vezměte s sebou i 70 Kč! Bude vypadat úchvatně, když půjdeme všichni ve stejných tričkách!

 

Časový plán (včetně časové rezervy) je zde:

-14:15 - Sraz před McDonaldem v Edenu

-14:40 - Odchod z Edenu

-15:00 - Příchod na stanici metra Strašnická

-15:30 - Příchod na Staroměstské náměstí, připojení dalších účastníků pochodu

-15:45 - Odchod ze Staroměstského náměstí

-16:15-16:30 - Příchod na stadion Letná

Minulý rok se pochodu zúčastnilo na 700 fanoušků, pojďme společně tento počet překonat! Všichni půjdeme ve stejných tričkách, určitě půjde o nevšední zážitek! Je jedno, jestli jste starý, mladý, hubený či tlustý, nebojte se vzít kamaráda a vyrazte do Edenu, určitě nebudete litovat!

My, jakožto fanoušci, jsme výborně připraveni, hráči budou mít výtečnou podporu, pojďme společně dobýt Letnou!

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články