C-dorost doma jen remizoval s Hradcem Králové | SK Slavia Praha
Více

C-dorost doma jen remizoval s Hradcem Králové

Slavia dorost „C“ - FC Hradec Králové „C“ 1:1 (1:0)
Branka: 18´ Jakub Hejret
Slavia: Jiří Měsíček – Adam Hofman, Lukáš Šlehofer, Ladislav Brůžek, Jakub Sudek – Jakub Goiš, Ondřej Petrák (48´ Luboš Tusjak), Jan Jílek, Daniel Veselý – Jakub Hejret (64´ Jakub Šimkovský), Filip Žák

Na utkání jsme se pečlivě připravovali s cílem navázat na vítězství z minulého kola a pokračovat tak ve vítězné sérii. Utkání bylo od počátku velmi vyrovnané, neboť soupeř byl velmi zdatný a prezentoval se velmi aktivním presinkem už na naší polovině. My jsme se naopak prezentovali svou kombinační hrou, rychlým přechodem do útoku a střelbou ze střední vzdálenosti. Naše aktivita byla odměněna v 18. minutě, kdy Ondřej Petrák vyslal tvrdou střelu z 25m, kterou brankář neudržel. Dobíhající obránce ve snaze míč odkopnout trefil našeho dobíhajícího Jakuba Hejreta a po jeho zásahu skončil míč v soupeřově síti. Během prvního poločasu jsme si vytvořili další střelecké příležitosti, ale žádnou jsme nedokázali proměnit, a tak se do šaten odcházelo za našeho jednobrankového vedení.
Do druhé části hry jsme vstupovali s jasným cílem vstřelit další branku a dotáhnout utkání do vítězného konce. Tento úkol jsme však nedokázali splnit. Soupeř nadále pokračoval ve své aktivní hře, ještě důrazněji nás napadal a předčil nás i v nasazení. Trest na sebe nenechal dlouho čekat a vyrovnání přišlo v 59. minutě. Sílu soupeře jsme se snažili utlumit změnou stylu hry a několika změnami v postech hráčů a střídáním. Obraz hry však zůstal nezměněn a musíme objektivně uznat, že náš soupeř byl ve druhém poločase lepším týmem. Ke konci zápasu jsme sice učinili několik pokusů o stržení vítězství na svou stranu, avšak naše koncovka byla žalostná, o čemž svědčí pouhé dvě přímé střely na branku soupeře za celý druhý poločas! Stav utkání tak zůstal již nezměněn a nutno podotknout, že remíza je vzhledem k vývoji utkání spravedlivá.


J.Neuberg

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články