Slavia s Aston Villou na Nova Sport | SK Slavia Praha
Více

Slavia s Aston Villou na Nova Sport

EDEN – První vystoupení Slavie ve skupině Poháru UEFA proti Aston Ville odvysílá kanál Nova Sport. K dohodě o přenosu došlo v úterý v podvečer.
EDEN – První vystoupení Slavie ve skupině Poháru UEFA proti Aston Ville odvysílá kanál Nova Sport. K dohodě o přenosu došlo v úterý v podvečer.

„Jsme rádi, že jednání dopadla úspěšně a že mohou být spokojeny všechny strany - Slavia, její fanoušci a také televizní diváci, kteří uvidí zajímavý přenos,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Slavia jednala také s Českou televizí, stanovené podmínky splnila Nova. Přesto věříme, že i v budoucnosti jsou otevřené také dveře pro spolupráci s Českou televizí,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

Televizní přenos z vyprodaného Edenu začne ve čtvrtek ve 20:40.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články