Slavia s Aston Villou na Nova Sport | SK Slavia Praha
Více

Slavia s Aston Villou na Nova Sport

EDEN – První vystoupení Slavie ve skupině Poháru UEFA proti Aston Ville odvysílá kanál Nova Sport. K dohodě o přenosu došlo v úterý v podvečer.
EDEN – První vystoupení Slavie ve skupině Poháru UEFA proti Aston Ville odvysílá kanál Nova Sport. K dohodě o přenosu došlo v úterý v podvečer.

„Jsme rádi, že jednání dopadla úspěšně a že mohou být spokojeny všechny strany - Slavia, její fanoušci a také televizní diváci, kteří uvidí zajímavý přenos,“ uvedl generální ředitel Slavie Petr Doležal.

„Slavia jednala také s Českou televizí, stanovené podmínky splnila Nova. Přesto věříme, že i v budoucnosti jsou otevřené také dveře pro spolupráci s Českou televizí,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Ondřej Zlámal.

Televizní přenos z vyprodaného Edenu začne ve čtvrtek ve 20:40.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články