Také fandové Aston Villy mají své chorály | SK Slavia Praha
Více

Také fandové Aston Villy mají své chorály

EDEN – Stejně jako fanouškové Slavie i příznivci Aston Villy mají své chorály, které zřejmě uslyšíme ve čtvrtek v Edenu.
EDEN – Stejně jako fanouškové Slavie i příznivci Aston Villy mají své chorály, které zřejmě uslyšíme ve čtvrtek v Edenu.

Některé z nich oslavují slavné hráče z jejich minulosti – například Paula McGrathe.

Z těch nových mají speciální chorál pro útočníka Johna Carewa – John Carew, he is bigger than me and you, he will score a goal or two...John Carew, je větší než já a ty, dá jeden gól nebo dva.

Nechybí samozřejmě ani popěvky proti městskému rivalovi z Birminghamu.

Z Anglie dorazí na zápas tisíc pět set fandů, ale ti určitě v Edenu mít převahu nebudou, ve vyprodaném Edenu bude mít mnohem větší podporu domácí tým. Texty chorálů našeho kotle už tradičně najdete na stránkách Poločasu.

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články