V Edenu se fotbal líbil (fotogalerie) | SK Slavia Praha
Více

V Edenu se fotbal líbil (fotogalerie)

EDEN - „Zápas v Edenu splnil všechno to, co má správný zápas v evropských pohárech mít. Hrál se skvělý fotbal, atmosféra byla elektrizující a v hledišti jednoznačně vládli domácí fanoušci, potěšilo mne, že jsme toto utkání zvládli,“ řekl anglickým žurnalistům po čtvrtečním zápase trenér Aston Villy Martin O´Neill.
EDEN - „Zápas v Edenu splnil všechno to, co má správný zápas v evropských pohárech mít. Hrál se skvělý fotbal, atmosféra byla elektrizující a v hledišti jednoznačně vládli domácí fanoušci, potěšilo mne, že jsme toto utkání zvládli,“ řekl trenér Aston Villy Martin O´Neill anglickým žurnalistům po čtvrtečním zápase.

Slavia poprvé na novém stadionu prohrála, první branku zde dal a nedal norský útočník John Carew. „Slávisté mají skvělé fanoušky, musí se jim tu velice dobře hrát,“ uvedl autor jediné branky, která asi zůstane všem fanouškům Slavie dlouho v paměti, protože to byla tečovaná rána, o které asi Carew ani netušil, že ho trefí.

V pátek dopoledne navštívili ještě jednou Eden také zástupci fanklubu Aston Villy. „Jak vaši hráči jdou po zápase přímo k fanouškům a poslouchají chorál, to jsme nikdy neviděli. Po prohraném zápase strávili více času s příznivci než ti naši. Ti někdy ke kotli ani nepřijdou,“ vyprávěl jeden z nich.

Řada fanoušků si na mobilech odvezla také snímek choreografie našeho kotle s datem založení Slavie 1892.

Na našem webu si můžete připomenout utkání ještě v jedné fotogalerii.

Videoreportáže z fandění na stadionu, děkovačky a rozhovory s hráči najdete na televizi Fanklub Slavia.

Reportáže Fanklubu Slavia TV ze stadionu a rozhovory s hráči najdete zde.

Aktuálně

Lístky na Mladou Boleslav jsou v prodeji

6. 12. 2023
Lístky na poslední domácí ligový podzimní zápas proti Mladé Boleslavi jsou ve volném prodeji. Lístky se prodávají v nejnižší cenové kategorii už od 260 korun.

Do Hradce na osmifinále MOL Cupu

5. 12. 2023
Slávisti vyhlíží osmifinále domácího poháru, ve středu od 18:00 se v Malšovické aréně postaví domácímu Hradci Králové. O utkání promluvil kapitán Jan Bořil.

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články