V Edenu se fotbal líbil (fotogalerie) | SK Slavia Praha
Více

V Edenu se fotbal líbil (fotogalerie)

EDEN - „Zápas v Edenu splnil všechno to, co má správný zápas v evropských pohárech mít. Hrál se skvělý fotbal, atmosféra byla elektrizující a v hledišti jednoznačně vládli domácí fanoušci, potěšilo mne, že jsme toto utkání zvládli,“ řekl anglickým žurnalistům po čtvrtečním zápase trenér Aston Villy Martin O´Neill.
EDEN - „Zápas v Edenu splnil všechno to, co má správný zápas v evropských pohárech mít. Hrál se skvělý fotbal, atmosféra byla elektrizující a v hledišti jednoznačně vládli domácí fanoušci, potěšilo mne, že jsme toto utkání zvládli,“ řekl trenér Aston Villy Martin O´Neill anglickým žurnalistům po čtvrtečním zápase.

Slavia poprvé na novém stadionu prohrála, první branku zde dal a nedal norský útočník John Carew. „Slávisté mají skvělé fanoušky, musí se jim tu velice dobře hrát,“ uvedl autor jediné branky, která asi zůstane všem fanouškům Slavie dlouho v paměti, protože to byla tečovaná rána, o které asi Carew ani netušil, že ho trefí.

V pátek dopoledne navštívili ještě jednou Eden také zástupci fanklubu Aston Villy. „Jak vaši hráči jdou po zápase přímo k fanouškům a poslouchají chorál, to jsme nikdy neviděli. Po prohraném zápase strávili více času s příznivci než ti naši. Ti někdy ke kotli ani nepřijdou,“ vyprávěl jeden z nich.

Řada fanoušků si na mobilech odvezla také snímek choreografie našeho kotle s datem založení Slavie 1892.

Na našem webu si můžete připomenout utkání ještě v jedné fotogalerii.

Videoreportáže z fandění na stadionu, děkovačky a rozhovory s hráči najdete na televizi Fanklub Slavia.

Reportáže Fanklubu Slavia TV ze stadionu a rozhovory s hráči najdete zde.

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články