Marek Jarolím: Je to neomluvitelné | SK Slavia Praha
Více

Marek Jarolím: Je to neomluvitelné

PRAHA – Připravil první i druhý gól Slavie. Přesto z nich Marek Jarolím neměl žádnou radost. Červenobílí totiž také dvakrát inkasovali a z Českých Budějovic si vezou pouze bod za remízu.

PRAHA – Připravil první i druhý gól Slavie. Přesto z nich Marek Jarolím neměl žádnou radost. Červenobílí totiž také dvakrát inkasovali a z Českých Budějovic si vezou pouze bod za remízu.

„Je to strašné zklamání. To se nám nesmí stávat. V kabině jsme si říkali, že k tomu nesmí dojít. V minulém kole tu Budějovice otočily zápas se Žižkovem z 0:2 na 3:2. Málem se jim to povedlo znovu,“ smutnil po zápase při odchodu do kabin čtyřiadvacetiletý záložník.

Co vás tedy srazilo?

„Udělali jsme nějaké chyby a soupeř jich dokázal využít.“

Jak se mohlo stát, že jste ztratili dvoubrankové vedení?

„Teď se mi o tom těžko mluví, vůbec si to nedokážu vysvětlit, najít nějakou příčinu. Málem jsme nakonec dopadli jako Žižkov, který tady v minulém kole také vedl 2:0 a nakonec prohrál 2:3. Je to neomluvitelné, takhle ztratit vedení.“

Vy osobně jste přitom odehrál výborný zápas, dal jste branku a na druhou jste přihrál...

„To je sice pěkné, ale pomohlo nám to jen k jednomu bodu, ne ke třem.“

Myslíte si, že třetí vstřelená branka by to rozhodla?

„Určitě, Budějovice už by asi těžko něco zmohly. V prvním poločase jsme měli i další šance, které jsme měli proměnit.“

Může vás tento zápas ovlivnit nějak do budoucna? S Aston Villou jste prohráli, teď jen remíza...

„Neřekl bych, musíme na tom najít nějaká pozitiva, je to plusový bod zvenku. Teď máme týden pauzu, musíme se dát dohromady. Nesmí nás to nijak poznamenat do budoucna.“

Nemohl za tím neúspěchem stát náročný program Slavie? Ve čtvrtek jste přece jen hráli s Aston Villou...

„To ne, my jsme se před dnešním zápasem cítili dobře. S únavou nebyl žádný problém.“

Aktuálně

Vzpomínkový večer věnovaný Františku Veselému

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články