Tomáš Necid: Nesmím vyletět moc nahoru | SK Slavia Praha
Více

Tomáš Necid: Nesmím vyletět moc nahoru

EDEN – Nominace Tomáše Necida do reprezentačního týmu vyvolala velký zájem médií, slávistický útočník po středečním tréninku poskytl novinářům rozhovory. „Nesmím teď vyletět moc nahoru, ale myslím si, že to ani kluci nepřipustí...
EDEN – Nominace Tomáše Necida do reprezentačního týmu vyvolala velký zájem médií, slávistický útočník po středečním tréninku poskytl novinářům rozhovory.

„Nesmím teď vyletět moc nahoru, ale myslím si, že to ani kluci nepřipustí. Jsem ještě hodně mladý, pořád musím na sobě makat a dokazovat to, že mám na to hrát ligu a nastupovat za reprezentaci,“ odpověděl na jednu z otázek.

Po čtvrtečním tréninku poskytl v jednom z VIP boxů na stadionu v Edenu online rozhovor serveru idnes.cz.

Jeho záznam si můžete přečíst zde.

 

Aktuálně

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Ve čtvrtek od 21:00 odveta UWCL proti St.Pöltenu

6. 12. 2022
Fotbalistky Slavie čeká první odveta základní skupiny Ligy mistryň. Ve čtvrtek od 21:00 zavítají na hřiště rakouského St.Pöltenu.

Další články